/hamag/assets/hamag-02-slider-jpg-543.jpeg

HAmag #02

Drugi numer magazynu HAmag już w czytaniu. Jeśli chcecie zainspirować się tym, co niepowtarzalne i autentyczne, sięgnijcie po ten numer i oddajcie się swobodnej lekturze!

Data publikacji: 25.08.2015

Ku nowemu

Latem świat wygląda inaczej. Jest jasny, przyjazny, wydaje się mniej skomplikowany. W jaki sposób zatrzymać wspomnienie siebie z wakacji i z radosną miną wkroczyć w jesień? Potrzebny jest balans. Równowaga pomiędzy tym, co było, a tym, co będzie. To dlatego w tym numerze naszego HAmagowego magazynu jedną stopę moczymy w chłodnym Bałtyku, drugą zaś przekraczamy progi znajomych przestrzeni biurowo-szkolno-uczelnianych.

 


Stąd łyk wietnamskiej kawy, której ziarna zaparzają bohaterowie reportażu o wielu rodzajach uśmiechów. Chwytają nas za rękę i oprowadzają po tajskich wioskach i miastach, zachęcając do podróżowania niekoniecznie latem, a nawet zimą! Dlaczegoż by nie? Dowiemy się także, jak można dbać o ciało, korzystając z tego, co przygotowała dla nas natura. Las okazuje się najlepszą kosmetyczką i drogerią! Na kolejnych kartach sierpniowego numeru przyrządzimy burgery i będziemy grillować w bardzo przyjemnym towarzystwie… W jaki sposób? Przeczytajcie!

Zapraszam również do przeprowadzenia wczesnojesiennych porządków, także tych większych, związanych z remontem pokoju dziecięcego. Aby przygotować miejsce dla nowych projektów warto rozprawić się z bałaganem… Wrzesień to schyłek wakacyjnych wojaży, dzieciaki wracają do szkoły, dlatego nie zabraknie rozmów na ważne tematy, jak chociażby te związane z seksualnością. A gdyby nadchodzącą jesień powitać z półmiskiem krakersów z ziaren i orzechów? Zachęcam! Zdrowo, pysznie i chrupiąco! 

Czasami do zrobienia pierwszego kroku ku zmianom potrzeba impulsu, sprzyjających okoliczności, a niekiedy wystarczą słowa i opowieści. Zwierzenia innych osób bywają początkiem nowych wielkich historii. Gwoli inspiracji prezentujemy portrety nietuzinkowych kobiet – Moniki Buczkowskiej i jej Gallery Store, Joanny Glogazy – StyleDigger, Katarzyny Knioły – DETOXIKATE oraz Kariny Krølak wraz z autorską niezwykłą biżuterią. Motywują, inspirują, zachwycają… Nic, tylko czytać, oglądać, chłonąć, poszukiwać i snuć plany na najbliższe jesienne miesiące, które mogą okazać się tymi najlepszymi. Już zacieram ręce.

Zobacz także

Magazyn / #Artykuł

hamag-04-classic-jpg-1531

HAmag #04

Wiosenny numer magazynu HAmag w wersji cyfrowej już do pobrania i poczytania. Drukowane wydanie pachnące farbą drukarską pojawi się w wybranych salonach Empik!

Magazyn / #Artykuł

hamag_03

HAmag #03

Nowy numer magazynu HAmag w wersji cyfrowej już do pobrania i poczytania. Niebawem drukowane wydanie pojawi się także w wybranych salonach Empik!

Magazyn / #Artykuł

HAmag_01_classic

HAmag #01

Pierwszy numer nowego magazynu dla nowoczesnych kobiet! HAmag inspiruje do świadomego i pięknego życia, prezentuje nowinki technologiczne, ciekawe idee i niezwykłe wnętrza. Dobrej lektury!