O nas

magazyn-hamag.pl to przewodnik po najświeższych trendach i nowatorskich ideach. Prezentuje przepisy na zdrowe dania i kosmetyki naturalne, testy nowoczesnych sprzętów AGD, niebanalne wnętrza i gadżety, które ułatwiają życie. Interesują nas piękne i funkcjonalne przestrzenie, przedmioty, meble i urządzenia. Piszemy o nich z radością, dzieląc się prawdziwym apetytem na to, co oryginalne i frapujace. Intrygują nas niezwykłe osobowości, których odwaga przyciąga jak magnes, a koncepty na życie pobudzają do zmian.

magazyn-hamag.pl to dopełnienie drukowanego kwartalnika HAmag. Portal powstał z potrzeby stałego dialogu z naszymi Czytelnikami i zbiera w jednym miejscu nowinki z szeroko pojętego AGD oraz artykuły z pogranicza kulinariów, urody, sportu i nowych technologii.

Nasi redaktorzy, a w lwiej części redaktorki to fascynatki życia w rytmie slow. Zainspirowane ekologicznym stylem życia chcą dzielić się swoimi pomysłami na zdrowe gotowanie, efektywne sprzątanie, uprawianie sportu, a także przygotowywanie mikstur kosmetycznych. Każdego dnia wyszukują nietuzinkowe sposoby na to, jak żyć w zgodzie z własnym wewnętrznym kodem.

Posługując się kobiecą perspektywą, naświetlamy interesujące historie, by każdego dnia móc dostrzec coś nowego. Ciekawi nowinek technologicznych i zmyślnych rozwiązań, które przydadzą się w domu, testujemy rozmaite urządzenia AGD – ułatwiając tym samym decyzje zakupowe i zapoznanie się z funkcjonalnością recenzowanych produktów. Nic niemówiące parametry odstawiamy na bok, dzieląc się wrażeniami, odczuciami i obserwacją. Wierzymy, że nic nie zastąpi szczerej i popartej rzeczywistym doświadczeniem praktyki.

To dlatego w naszym HAmagowym świecie jest tak przyjemnie – jak na hamaku, kiedy relaksując się, łatwo można przejść w nowy wymiar skupienia.