Redakcja

Czasami robi wszystko na opak - jak to typowy rak. Fotografia to jego hobby. Chodzi na basen i siłownię, ale garba już nie zmniejszy. Choć z przerażeniem patrzy w przyszłość, to uważa się za optymistę.

Pełna pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięta, od lat szczęśliwie zakochana w Tatrach. Z zaangażowaniem testuje, szuka dziury w całym, weryfikuje i porównuje sprzęty z kategorii AGD.

Analog man in a digital world. Uwielbia pisać o nowych technologiach – szczególnie tych praktycznych. W życiu kieruje się zasadą, że prawdopodobieństwo powodzenia zawsze wynosi 50 proc., a to więcej niż potrzeba, by działać.

Propagatorka sekspozytywnego stylu życia, blogerka. W sieci funkcjonuje jako proseksualna. pl, a w świecie rzeczywistym uczy, w jaki sposób szczytować i jak dawać klapsy. Posiadaczka imponującej kolekcji gadżetów erotycznych i kolekcjonerka przeżyć.

Alter ego redakcji magazynu HAmag. Doskonale zna się na najnowszych trendach i wie, jak smakują niebieskie maliny. Testuje, recenzuje, poszukuje ciekawych historii. Lubi czytać książki Joanny Bator i słuchać smutnych melodii.

Informacje prasowe prosimy przesyłać na adres e-mail: i.prasowe@benchmark.pl

Dział marketingu i administracji

Sławomir Komiński - prezes zarządu
Wojciech Kiełt - wiceprezes zarządu
Magdalena Szmatuła - dyrektor zarządzający

Informacje prawne

Nazwa firmy: Benchmark Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Wołczyńska 37, 60-003 Poznań
NIP 779-232-24-08
Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000295167.
Wysokość kapitału zakładowego 2.500.000 PLN