/hamag/assets/hamag-04-naglowek-jpg-1534.jpeg

HAmag #04

Wiosenny numer magazynu HAmag w wersji cyfrowej już do pobrania i poczytania. Drukowane wydanie pachnące farbą drukarską pojawi się w wybranych salonach Empik!

Data publikacji: 02.03.2016

Tkanka miejska

Zapach, który roznosi się rankiem nad ulicznymi skwerami przynosi nowe zaskoczenia. Coraz więcej kolendry, wędzonej papryki i ta niesamowita woń świeżo wypieczonego chleba. Jest czym oddychać. Piewcy miejskości, fani asfaltowych krajobrazów, poszukiwacze kamienicznych perełek – nadchodzi czas spełnienia. Wasze miasta budzą się z zimowego snu, bądźcie głośni i odważni, bierzcie, co Wasze i działajcie.

Wybieramy się do tętniącego smakami i aromatami Krakowa, który zachwyca ludźmi tworzącymi nowe perspektywy, nie tylko dla lokalsów oraz mnogością inicjatyw. Mieszanka możliwości ze szczyptą niuansów – polecamy nieostrożność i wygodne buty – jest co zobaczyć!

 


A co słychać na ringu? Pięściarki – to niezwykle ważny dla mnie temat. Chłonęłam go całą sobą, uczestnicząc w treningach, przekonałam się o tym, że boks to fantastyczna dyscyplina. Autentyczność gwarantowana! Sięgnijcie też po porcelanę, ale koniecznie tę nietuzinkową, charyzmatyczną, bezpruderyjną i dziką. Poznajcie Outlandish Creations i jej niegrzeczne filiżanki… To dobry moment, by wspomnieć o aromatycznych naparach, kwiatach i ziołach, które zmysłowo komponują się w pięknie zaprojektowanej ceramice. Nie od dziś wiadomo, że dobrej jakości herbata i naturalne zioła, to dobry pomysł na poranne rozruszanie myśli i emocji, przypomnienie sobie ciekawego snu czy natrętnej wizji.

W naszym wiosennym numerze jest pachnąco, kolorowo i słonecznie. Całość impresji spina nieoczywisty zapach. Woń wiosny, która nie daje mi spokoju. Marta Siembab pięknie o nim mówi, aż chce się wąchać otaczające nas piękno. Przeczytajcie koniecznie z ulubionymi perfumami lub zapachem ukochanej rzeczy przy sobie.

Nieustannie zapraszam do HAmagowej strefy wirtualnej. Częstuję pożywną treścią i rzetelną informacją. To dzięki tej przestrzeni moja wyobraźnia pozostaje w ciągłym pobudzeniu. Szukam, słucham, wyczuwam dobre tematy na sporą odległość. Kolejne już się piszą i pachną, a ja zacieram ręce.

HAmag 04 Wiosenny numer magazynu HAmag

Zobacz także

Magazyn / #Artykuł

hamag_03

HAmag #03

Nowy numer magazynu HAmag w wersji cyfrowej już do pobrania i poczytania. Niebawem drukowane wydanie pojawi się także w wybranych salonach Empik!

Magazyn / #Artykuł

HAmag_02_classic

HAmag #02

Drugi numer magazynu HAmag już w czytaniu. Jeśli chcecie zainspirować się tym, co niepowtarzalne i autentyczne, sięgnijcie po ten numer i oddajcie się swobodnej lekturze!

Magazyn / #Artykuł

HAmag_01_classic

HAmag #01

Pierwszy numer nowego magazynu dla nowoczesnych kobiet! HAmag inspiruje do świadomego i pięknego życia, prezentuje nowinki technologiczne, ciekawe idee i niezwykłe wnętrza. Dobrej lektury!