/hamag/assets/hamag-01-slider-jpg-544.jpeg

HAmag #01

Pierwszy numer nowego magazynu dla nowoczesnych kobiet! HAmag inspiruje do świadomego i pięknego życia, prezentuje nowinki technologiczne, ciekawe idee i niezwykłe wnętrza. Dobrej lektury!

Data publikacji: 15.05.2015

Na hamaku

Wiosna to dobry czas na Początek. Mam wrażenie, że właśnie wtedy mamy ochotę zaczynać, ryzykować, mierzyć się ze sobą, zaskakiwać innych... Cała ta banalnie piękna aura sprzyja przekraczaniu wyimaginowanych barier i całkiem prawdziwych przeszkód… Tak, wiosna to dobry czas na rozbieg. 

Wraz z przyjaznym świergotem przeszczęśliwych ptaków oddaję w Państwa ręce pierwszy numer magazynu HAMAG. Nazwa nie jest przypadkowa. Proszę sobie wyobrazić piękne miejsce z porywającym widokiem i czytającego człowieka, odpoczywającego na hamaku, z dala od pisku opon i gwaru ulicy, a do tego z pysznym koktajlem w dłoni. 

 

 


Bohaterowie naszych opowieści inspirują do śmiałych przedsięwzięć, czerpania garściami z życia i przełamywania słabości. Uświadamiają, jak często nie dostrzegamy potencjału w sobie i najbliższym otoczeniu… a czasem wystarcza tak niewiele, aby zmienić swoje nastawienie. Tak jak w przypadku Zosi Wawrzyniak, która szczęście lubi sobie wybiegać, a przy okazji mobilizuje inne kobiety (i nie tylko!) do śmiałych metamorfoz. Przedstawiamy również historię dwóch sióstr, które stworzyły mydło – produkt cudownie pachnący od pierwszego spojrzenia… miętą, miodem, czekoladą. I niech to będzie proste, jak w przypadku historii pewnych noży, o których piszemy. Proste, ale stymulujące. 

Na styku tych fascynujących idei i osobowości, jawią się piękne przedmioty, nowoczesne sprzęty, a także zadziwiające technologie. Praktyczne i funkcjonalne obiekty, które usprawnią życie domowe, zarówno to kuchenne, jak i salonowe. Biżuteria, która wkrótce zacznie rozpoznawać nasze gesty lub myśli konkuruje z gadżetami erotycznymi sterowanymi smartfonami. A w kuchni kolorowe szaleństwo zielonych mikstur i zimnych przysmaków – dom to niepodważalne królestwo każdego z nas i niech tak zostanie! 

Zapraszam do rozkołysania myśli na imaginacyjnym hamaku, do poszukiwania Inspiracji, Natchnień i Metafor. Na szczęście istnieją opowieści, czekające na rozświetlenie, opowiedzenie, sfotografowanie. Już zacieram ręce.

Zobacz także

Magazyn / #Artykuł

hamag-04-classic-jpg-1531

HAmag #04

Wiosenny numer magazynu HAmag w wersji cyfrowej już do pobrania i poczytania. Drukowane wydanie pachnące farbą drukarską pojawi się w wybranych salonach Empik!

Magazyn / #Artykuł

hamag_03

HAmag #03

Nowy numer magazynu HAmag w wersji cyfrowej już do pobrania i poczytania. Niebawem drukowane wydanie pojawi się także w wybranych salonach Empik!

Magazyn / #Artykuł

HAmag_02_classic

HAmag #02

Drugi numer magazynu HAmag już w czytaniu. Jeśli chcecie zainspirować się tym, co niepowtarzalne i autentyczne, sięgnijcie po ten numer i oddajcie się swobodnej lekturze!