/hamag/assets/polar-sport-slider-jpg-8136.jpeg

Sportowe gadżety Polar

Szukasz motywacji, by aktywnie spędzać czas i sposobu, by osiągać doskonałe rezultaty. Te gadżety mogą Ci pomóc.

Data publikacji: 06.03.2017
Śnieg za oknem stopniał, a to oznacza, że kolejny sezon na bieganie można uznać za otwarty. Dla tych, którzy chcą osiągnąć dzięki treningom najlepsze rezultaty oraz tych, którzy oczekują dodatkowej motywacji, firma Polar przygotowała dwa nowe gadżety ubieralne – zegarek sportowy M600 i opaskę sportową Loop 2.

Zlicza kroki i przebyty dystans, śledzi spalanie kalorii, a do tego czuwa, czy dobrze i wystarczająco długo śpimy – tak prezentuje się podstawowa funkcjonalność zegarka sportowego M600. To jednak jeszcze nie wszystko – dzięki nowoczesnej technologii pomiaru tętna, na bieżąco monitoruje ten parametr naszego organizmu. Wbudowane moduły pozwalają też gadżetowi mierzyć naszą prędkość podczas biegu i zapisywać przebytą trasę (to już zasługa sensora GPS). Urządzenie powstało z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania czasu (i nie mamy tu na myśli wyłącznie biegaczy), dlatego też oprócz szerokiej funkcjonalności producent zadbał o odpowiednią wytrzymałość – zapewnia ją szkło Corning Gorilla Glass. Zegarek może też pełnić funkcję smartwatcha, a jedno ładowanie jego akumulatora zapewnia 2 dni pracy.

Zegarek sportowy Polar M600/span>

Z kolei Polar Loop 2 to opaska sportowa – funkcjonalna, świetnie się prezentująca, a do tego wytrzymała i wodoodporna. Szeroka gama wbudowanych czujników monitoruje naszą aktywność w ciągu dnia i nocy – w trakcie treningów, spacerów, jak i snu. Gadżet pozwala nam na wyznaczenie sobie celu, co stanowi dodatkową motywację do tego, by jak najwięcej się ruszać i jak najintensywniej spędzać każdy dzień. Lekka i wygodna konstrukcja oraz ładny wygląd sprawiają zaś, że z opaski można bez przeszkód korzystać przez całą dobę, każdego dnia.

Opaska sportowa Polar Loop 2

Obydwa urządzenia można już znaleźć w polskich sklepach – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Dystrybutorem gadżetów jest firma Hama.

Źródło: Hama

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.