/hamag/assets/h-candy-960-jpg-12606.jpeg

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Data publikacji: 09.09.2019
Pralki pozwalające oszczędzać czas i pieniądze, piekarniki z innowacyjnymi rozwiązaniami, lodówka dająca swobodę i odkurzacz do wszystkiego. Oto nowości marek Candy i Hoover z berlińskich targów IFA 2019. 

Miej kontrolę, miej swobodę – nowości Candy z IFA 2019

O pralkach i pralko-suszarkach Candy RapidO mogliście już u nas przeczytać. Włoski producent przywiózł ze sobą do Berlina jednak dużo więcej ciekawego sprzętu uprzyjemniającego wykonywanie domowych obowiązków. Weźmy taki piekarnik parowy Smart Steam Wi-Fi. Słowo „Steam” w nazwie nie jest przypadkowe: możemy bowiem skorzystać z funkcji pary i przygotować potrawy, będące chrupkie na zewnątrz, a w środku – soczyste. Z kolei łączność bezprzewodowa i aplikacja simply-Fi to szansa na wygodne sterowanie za pomocą głosu czy bieżące monitorowanie stanu technicznego.

Candy Smart Steam Wi-Fi

Dwudrzwiowa lodówka Candy Convivio to kolejna ciekawa nowość z targów IFA 2019. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim to, że sami możemy zadecydować, na co zagospodarujemy górną przestrzeń. Wystarczy wybrać jedno z pięciu ustawień temperatury: od -20 do +5 stopni Celsjusza i w ten sposób uzyskać: konkretny zamrażalnik, zamrażarkę typu Ready-to-Serve na napoje i ciasta czy też chłodziarkę. 

Cicho, oszczędnie i wygodnie – nowości Hoover z IFA 2019

Hoover – inna firma z grupy Haier Europe – również pochwaliła się nowościami do domu. Szczególnie warto zerknąć na pralkę H-WASH 500 z szybkim i cichym, bezszczotkowym silnikiem inwerterowym oraz systemem Care Dose, który samodzielnie dostosowuje ilość detergentu do wielkości prania i stopnia jego zabrudzenia. Dobrą towarzyszką dla niej może być suszarka H-DRY 500 z licznymi rozwiązaniami ekologicznymi: od specjalnych trybów, po rozwiązania, takie jak Aquavision, czyli system pozwalający ponownie wykorzystać wodę z końca cyklu

Hoover H-WASH 500 i H-DRY 500

W Berlinie zaprezentowany został także piekarnik Hoover H-KEEPHEAT z podwójną komorą, dzięki czemu równocześnie możesz piec i przechowywać potrawy (w temperaturze ok. 65 stopni, nawet do 14 dni) do podania, bez konieczności podgrzewania. Sprzęt pozwala też na pieczenie wolne i próżniowe, a do obsługi można wykorzystać wbudowany panel lub aplikację. Dopełnienie całości stanowił H-FREE 500 – odkurzacz pionowy i ręczny w jednym, z akcesoriami do praktycznie wszystkich typów powierzchni i modułem Wi-Fi pozwalającym zdalnie kontrolować i monitorować urządzenie. 

Hoover H-KEEPHEAT

Źródło: Haier Europe, Studio111

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #Artykuł

classic-jpg-12344

Najciekawsze produkty i technologie AGD w 2018 roku

Mijający rok 2018 przyniósł bardzo wiele ciekawych premier produktów, które w istotny sposób wpływają na nasz komfort życia.