/hamag/assets/gaggenau-rf-463-301-slider-jpg-10394.jpeg

Zamrażarka do zabudowy Gaggenau RF 463 301 – pojemna i z kostkarką

Sporo pomieści i zadba o odpowiednie warunki. Warto się przyjrzeć modelowi Gaggenau RF 463 301.

Data publikacji: 13.07.2017
Zamrażarka do zabudowy nie musi być nudnym urządzeniem. Model RF 463 301 z serii Vario 400 nie tylko dobrze spełnia swoją funkcję (czyli zapewnia odpowiednie warunki produktom, które potrzebujemy zamrozić), ale też ma wiele inny zalet. Raz, że nie wymaga rozmrażania, dwa – pozwala wszystko sobie dobrze w środku poukładać i trzy – ma jeszcze zintegrowany dystrybutor lodu i wody. 

Gaggenau RF 463 301 to zamrażarka do zabudowy, czyli kolejny sprzęt, który możesz wkomponować w wystrój kuchni tak, by się nie wyróżniał. Urządzenie to powstało z myślą o większych rodzinach i osobach, które szukają miejsca na przechowywanie wielu produktów spożywczych w temperaturze od -14 do -25 stopni Celsjusza. Jego pojemność wynosi aż 299 litrów – to więcej niż w przypadku niejednej lodówki, więc zdecydowanie o niedoborze wolnego miejsca mowy być nie może.

Zamrażarka Gaggenau RF 463 301

Zamrażarka Gaggenau RF 463 301 potrafi zadbać o to, by pozostawione w jej wnętrzu produkty długo pozostały świeże i miały komfortowe, higieniczne warunki. Dbają o to: system dynamicznej dystrybucji zimnego powietrza, funkcja szybkiego zamrażania, technologia No-Frost regulująca poziom wilgotności w środku oraz zabezpieczenia, takie jak alarm „otwartych drzwi”. Nie bez znaczenia są również solidne półki (część o regulowanej wysokości) i praktyczne pojemniki, dzięki którym najmniejszego problemu nie stanowi rozmieszczenie żywności.

Zamrażarka Gaggenau RF 463 301

Niemiecki producent pomyślał, że dobrze by było dorzucić do tego wszystkiego coś jeszcze – padło na dystrybutor lodu i wody (ze stałym przyłączeniem wody). Podstawę stanowi kostkarka produkująca kostki lodu, ale w razie potrzeby istnieje też możliwość przygotowania lodu kruszonego. Do tego dochodzi jeszcze dyspenser schłodzonej wody, najlepszej na upały. Dodajmy, bo warto wspomnieć, że całość jest podświetlana.

Źródło: Gaggenau

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.