/hamag/assets/h-vestfrost-wfg18-slider-jpg-13051.jpeg

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Data publikacji: 12.02.2021

Wyższa kultura picia wina z marką Vestfrost

Przeciętny Polak wypija 3,5 litra wina w ciągu roku. Coraz częściej docenia też trunki wyższej jakości i przywiązuje wagę do kultury ich picia. Dobre wino potrzebuje spokoju (czyli braku wibracji) oraz środowiska wolnego od nieporządnych zapachów czy wahań temperatury. Wszystko to jest w stanie zagwarantować profesjonalna chłodziarka do wina. Na polskim rynku zadebiutowało właśnie wysokiej klasy urządzenie tego rodzaju: Vestfrost WFG18 z linii FUNCTION+.

Nowość duńskiego producenta z 25-letnim doświadczeniem łączy w sobie wysokiej jakości podzespoły, dużą pojemność i elegancką stylistykę. W środku, na dębowych półkach, mieści się 19 butelek z winem, a temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie, który wybierzesz z zakresu od 5 do 18 stopni Celsjusza za pomocą elektronicznego panelu sterowania. O to utrzymywanie temperatury dba wydajne i niezawodne chłodzenie w technologii kompresorowej. Ta w dodatku szybko przywraca temperaturę po otwarciu drzwi, a w połączeniu z rozwiązaniem tłumiącym, redukuje drgania, które mogły prowadzić do powstawania osadu.

Vestfrost WFG18

Vestfrost WFG18 to chłodziarka do wina z wyższej półki 

Wewnątrz urządzenia, którego wymiary to 29,5 x 82 x 56,1 cm, znajduje się również filtr z aktywnym węglem. Jego zadaniem jest błyskawiczne pochłanianie niechcianych zapachów, dzięki czemu nie przedostają się one do wina. Dopełnieniem całości jest zaś energooszczędne oświetlenie LED-owe. Z kolei na zewnątrz chłodziarka Vestfrost urzeka prostym, a przy tym niezwykle estetycznym, czarnym frontem (i szybą z filtrem UV, chroniącym przed negatywnym wpływem światła). 

Vestfrost WFG18

Ile kosztuje taka bezpieczna przestrzeń do przechowywania wina? Cena chłodziarki Vestfrost WFG18 wynosi 3999 złotych. Kupisz ją wyłącznie u autoryzowanych przedstawicieli marki. 

Źródło: Vestfrost, informacja własna

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.

Duże AGD / #Artykuł

h-vestfrost-box-jpg-12956

Nowoczesna kuchnia jak z lat 60.

Kuchnia w stylu lat 60., ale pełna nowoczesnych technologii. Czy to jest w ogóle możliwe do połączenia? Co to za pytanie – oczywiście, że tak!