/hamag/assets/h-sharp-suszarka-hero-jpg-12972.jpeg

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.

Data publikacji: 08.12.2020
Szeroka funkcjonalność – a co za nią idzie: efektywność i praktyczność – to najważniejsza cecha charakterystyczna nowych suszarek Sharp z linii TD, na którą składa się 6 modeli o pojemności od 7 do 9 kilogramów. Znajdziesz je już w dużych sklepach z AGD na terenie naszego kraju i faktycznie warto się rozejrzeć – za postawieniem na nie przemawia co najmniej kilka atutów. 

Przyglądamy się atutom suszarek Sharp TD

Jednym z nich jest spora liczba programów do wyboru, dzięki którym masz pewność, że twoje jeansy, odzież sportowa czy ubrania wykonane z delikatnych tkanin, będą miały zapewnioną odpowiednią opiekę. Masz też specjalny tryb do ubranek dziecięcych czy koszul – nowe urządzenia Sharp potrafią w zaledwie pół godziny doprowadzić te ostatnie do właściwego stanu. Wysoka wydajność jest właśnie kolejną z istotnych zalet. 

suszarka Sharp TD

Niemałe znaczenie mają też takie rozwiązania jak Anti-Crease, które wyraźnie redukuje ilość zagnieceń, dzięki czemu niejednokrotnie prasowanie nie jest w ogóle konieczne. Inną z ciekawostek jest filtr, który ze sporą skutecznością wyłapuje i eliminuje kłaczki czy włosy. Na tym oczywiście nie koniec… 

suszarka Sharp TD

Wydajność, oszczędność i bezpieczeństwo

Pomimo dużej mocy i wysokiej skuteczności, nowe suszarki Sharp są także energooszczędne – spełniają wymogi klasy energetycznej A z trzema plusikami. Pozwalają też oszczędzać czas i… miejsce. Nie mają problemu z pracą zaraz obok pralki albo i na niej. Skoro już jesteśmy przy konstrukcji, to nie można też nie wspomnieć o specjalnym zbiorniku na wodę, przyspieszającym jej usuwanie z urządzenia – to tak na wypadek, gdy nie myślało się o suszarce na etapie projektowania mieszkania i nie ma swobodnego dostępu do ujęcia odprowadzającego. 

suszarka Sharp TD

Warto też w kilku słowach podsumować rozwiązania, jakie Sharp zastosował, by zapewnić nam bezpieczeństwo. Odpowiadają za nie mianowicie sensory (w liczbie sztuk: 8), nieprzerwanie upewniające się, że drzwi są zamknięte, grzałka jest w dobrym stanie, woda nie przekracza określonego poziomu, a elektronika, silnik i pompa są chronione. Pozostałe czujniki zwiększają natomiast efektywność suszenia, ale o tym już właściwie wspominaliśmy. 

Źródło: Sharp

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #Artykuł

h-vestfrost-box-jpg-12956

Nowoczesna kuchnia jak z lat 60.

Kuchnia w stylu lat 60., ale pełna nowoczesnych technologii. Czy to jest w ogóle możliwe do połączenia? Co to za pytanie – oczywiście, że tak!