/hamag/assets/venta-lw-45-slider-jpg-7414.jpeg

Venta LW 45 – praktyczny nawilżacz i oczyszczacz powietrza

Dlaczego warto kupić akurat Venta LW 45? Przede wszystkim za sprawą opatentowanej technologii Airwasher.

Data publikacji: 24.01.2017
Wiele mówi się ostatnio o tym, jak bardzo zanieczyszczone jest powietrze w dużych polskich miastach. Nie tylko na zewnątrz, ale także w naszych mieszkaniach – znacznie rzadziej teraz przewietrzanych – jest wielokrotnie gorszej jakości. Nie musi tak jednak być, bo z pomocą przychodzą dziś oczyszczacze powietrza, niektóre z dodatkową funkcją nawilżania, jak ma to miejsce w przypadku LW 45 firmy Venta.

Venta LW 45 to nawilżacz i oczyszczacz powietrza w jednym, który przeznaczony jest do stosowania przede wszystkich w większych pomieszczeniach – o powierzchni sięgającej 40 metrów kwadratowych. Warto zdecydować się na takie urządzenie zarówno w domu, jak i w pracy – szkodliwe działanie zanieczyszczonego powietrza to nie tylko złe samopoczucie czy przemęczenie, ale też zwiększona podatność na choroby oraz problemy z zaśnięciem i niespokojny sen. 

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Venta LW 45

Urządzenie zostało wyposażone w technologię Venta-Airwasher, która dba o to, by powietrze w pomieszczeniu było doskonale nawilżone oraz pozbawione wszelkich bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów – innymi słowy takie, jakie powinno być zawsze. Jednocześnie rozwiązanie niemieckiego producenta ma kilka zalet w stosunku do konkurencji – to między innymi brak nadmiernego nawilżania i mgiełki wodnej oraz brak konieczności wymieniania filtrów. Jak to działa? Zobacz sama:

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Venta LW 45 to także nienaganny, dość klasyczny wygląd, pojemny zbiornik na wodę (10 l), regulowane obroty (w zakresie 3 stopni) oraz bardzo cicha praca – od 25 do 42 decybeli, w zależności od wybranego poziomu. Krótko mówiąc: najwyższy poziom komfortu.

Źródło: Venta

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.