/hamag/assets/babyliss-paris-st480e-slider-jpg-7901.jpeg

Prostownica dla doskonałych efektów – ST480E od BaByliss Paris

Model ST480E zapewnia nie tylko perfekcyjny efekt prostowania włosów, ale też dba o ich dobrą kondycję.

Data publikacji: 17.02.2017
Jeżeli z korzystasz z prostownicy na co dzień, nie powinnaś wybierać pierwszego lepszego modelu – wszak chodzi tu nie tylko o doskonały wygląd, ale też o odpowiednią pielęgnację Twoich włosów. Dobra prostownica powinna umożliwiać uzyskanie idealnej fryzury, ale też dbać o zdrowie i kondycję włosów – tak jak ST480E od BaByliss Paris.

Prostownica ST480E BaByliss Paris ma bardzo dużą moc, dzięki czemu nagrzewanie płytek jest tak szybkie, jak to tylko możliwe. Wystarczy kilka chwil, by osiągnięta została maksymalna temperatura, która w tym przypadku wynosi aż 230 stopni Celsjusza – żadne, nawet najgrubsze i najbardziej niesforne włosy nie będą w stanie się jej oprzeć. Oczywiście jeśli taka temperatura jest dla Ciebie zbyt wysoka, możesz ją zmniejszyć – do Twojej dyspozycji oddanych jest pięć różnych poziomów, które pozwalają dostosować parametry do konkretnej struktury włosów na Twojej głowie. 

ST480E marki BaByliss Paris to prostownica, która została wyposażona w funkcję Ionic, a więc w jonizację. Oznacza to, że aktywne jony (liczone w milionach) dbają o to, by Twoje włosy były nie tylko idealnie gładkie i aksamitnie miękkie, ale też by się nie puszyły i nie elektryzowały. Dzięki temu fryzura na Twojej głowie perfekcyjnie się prezentuje i jest odpowiednio chroniona.

Prostownica ST480E BaByliss Paris

Doskonale łagodne, szybko się nagrzewające, a do tego wytrzymałe i zachowujące nienaganną kondycję nawet po wielu latach użytkowania płytki ceramiczne to kolejna istotna zaleta prostownicy do włosów ST480E francuskiej firmy BaByliss Paris. Urządzenie to robi również doskonałe pierwsze wrażenie, za sprawą niezwykle estetycznej, metalicznej konstrukcji. Na uwagę zasługuje także poręczny uchwyt oraz czytelny i dobrze umiejscowiony panel sterowania – te elementy razem gwarantują idealnie prostą i wygodną obsługę.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

prost-classic-jpg-12031

Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Prostownice do włosów / #News

st481e-babyliss-paris-classic-jpg-8842

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Prostownice do włosów / #News

st388e-babyliss-paris-classic-jpg-8894

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!