/hamag/assets/st481e-babyliss-paris-slider-jpg-8846.jpeg

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Data publikacji: 19.04.2017
15 sekund – zaledwie tyle czasu potrzebuje urządzenie Pure Metal 2w1 ST481E marki BaByliss Paris, aby nagrzać się do odpowiedniej temperatury i być gotowe do pracy. A zrobić potrafi ono niemało, bo jest to prostownica i lokówka w jednym. W dodatku nie byle jaka.

Sercem urządzenia jest innowacyjny system grzejny sprawiający, że urządzenie nagrzewa się w mgnieniu oka i już 15 sekund po jego włączeniu jest ono gotowe do działania. Ten aspekt bez wątpienia doceni każda kobieta, która każdego dnia spędza mnóstwo czasu na stylizacji włosów. Samo przygotowywanie fryzury również przebiegać ma sprawnie i szybko, jeśli wierzyć zapewnieniom producenta. Ma tak być za sprawą dobrze przemyślanej konstrukcji, poręcznej obudowy i nowoczesnych technologii w środku.

Prostownica i lokówka Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris

Prostownica i lokówka Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris przyciąga wzrok chromowaną, metalową obudową, która nie tylko dobrze wygląda i zapewnia urządzeniu trwałość, ale też gwarantuje bezpieczne korzystanie. Pokrywa ona dwie płytki, które są wąskie i długie, a przez to zapewniają maksymalną precyzję stylizacji – zarówno podczas prostowania włosów, jak i robienia loków. Duże znaczenie w tym drugim zastosowaniu mają temperatura 110 stopni Celsjusza oraz zaokrąglone krawędzie urządzenia.

Prostownica i lokówka Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris

Producent zastosował w swoim urządzeniu gładką powłokę ceramiczną BaByliss Diamond Ceramic, która ma dwa zadania: chronić włosy przed uszkodzeniem i pozostawiać je gładsze w dotyku. Technologia ta zapewnia też perfekcyjne rezultaty już po pierwszym pociągnięciu. W trosce o Twoje włosy prostownica oferuje również funkcję jonizacji, która sprawia, że włosy są miękkie, lśniące i gładkie, nie puszą się ani nie elektryzują. Z kolei dla Twojego bezpieczeństwa uchwyty są silikonowe i nagrzewają się, przez co nie ma mowy o oparzeniu.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

prost-classic-jpg-12031

Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Prostownice do włosów / #News

st388e-babyliss-paris-classic-jpg-8894

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!

Prostownice do włosów / #News

st495e-babyliss-paris-classic-jpg-8820

Prostownica ultradźwiękowa – nowość od BaByliss Paris

Pure Metal Steam 2w1 ST495E BaByliss Paris może zrewolucjonizować rynek prostownic.