/hamag/assets/st388e-babyliss-paris-slider-jpg-8897.jpeg

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!

Data publikacji: 14.04.2017
Szukasz sposobu na to, by prostowanie włosów przebiegało szybko i przyjemnie, a końcowy efekt był olśniewający? Marka BaByliss Paris zdaje się mówić „koniec poszukiwań”. Rozwiązanie, jakie proponuje francuski producent, to jedyny w swoim rodzaju zestaw ST388E, na który składa się prostownica do włosów i ceramiczna szczotka.

Prostownica do włosów ST388E BaByliss Paris zapewni Ci perfekcyjnie proste włosy pełne blasku. Tak zapewnia producent, a jakie są jego argumenty? To przede wszystkim gładka powłoka ceramiczna BaByliss Diamonc Ceramic, która przesuwa się po włosach jak marzenie i pozostawia je w doskonałej kondycji oraz gładsze w dotyku nawet o 22 procent w porównaniu do prostownic z konwencjonalną powłoką. O odpowiednią formę włosów dba również zintegrowana funkcja jonizacji, zapewniająca im odpowiednie nawilżenie, a przez to też miękkość.

Zatrzymajmy się jeszcze na chwilę przy zastosowanych technologiach. Rozwiązanie I-Temperature, na przykład, sprawia bowiem, że nagrzewanie płytek odbywa się iście ekspresowo. Dba też o to, by temperatura pozostawała na stałym poziomie przez cały proces stylizacji. Temperatura ta może wynosić od 140 do 200 stopni Celsjusza w trybie Protect lub od 220 do 235 stopni w trybie Intense. Obecność systemu Wet & Dry z kolei oznacza możliwość prostowania zarówno suchych, jak i wilgotnych włosów. 

Prostownica do włosów ST388E BaByliss Paris

Producent zapewnia, że prostownica ST388E to także maksymalny komfort użytkowania. Ma być tak za sprawą poręcznej obudowy, ruchomym płytkom, obrotowemu przewodowi oraz czytelnemu wskaźnikowi LED. Całości dopełnia dołączana szczotka ceramiczna, która ułatwia stylizację. Wspólnymi siłami zestaw gwarantować ma wygodne prostowanie i świetne, a zarazem długotrwałe efekty.

Zestaw obecny na rynku jest także pod nazwą I-Pro 235 Intense Protect BaByliss Paris.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

prost-classic-jpg-12031

Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Prostownice do włosów / #News

st481e-babyliss-paris-classic-jpg-8842

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Prostownice do włosów / #News

st495e-babyliss-paris-classic-jpg-8820

Prostownica ultradźwiękowa – nowość od BaByliss Paris

Pure Metal Steam 2w1 ST495E BaByliss Paris może zrewolucjonizować rynek prostownic.