Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Data publikacji: 12.12.2017

To doskonały pomysł na prezent dla kobiety, która lubi mieć gładkie, proste i zdrowe włosy. Technologia MoistureProtect to nic innego jak czujnik, który nieustannie diagnozuje włosy, aby idealnie dobrać do ich struktury wysokość temperatury. Dzięki temu nie ma mowy o przegrzewaniu włosów. Co więcej, ta funkcja pozwala zachować nawet do 63 procent ich naturalnego nawilżenia. Pielęgnacja jonowa dopełni całości, bo przeciwdziała puszeniu i elektryzowaniu się kosmyków.

Dzięki ruchomym płytkom ceramicznym, został zmniejszony nacisk na włosy – taka konstrukcja przeciwdziałania łamaniu i niszczeniu kosmyków. Urządzenie jest gotowe do działania już po 15 sekundach – w sam raz gdy spieszysz się do pracy! Prosownica pięknie się prezentuje, różowe złoto i matowa biel to bardzo modne połączenie.  Długi, dwumetrowy obrotowy przewód dodatkowo ułatwia sterowanie prostownicą, a uchwyt na wieszak usprawnia jej przechowywanie.

Jakie są włosy po prostowaniu? Proste, gładkie, miękkie, błyszczące i nawilżone. Możemy mieć pewność, że nie będą się łamać, ani puszyć.

 

Czytaj więcej

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

st481e-babyliss-paris-classic-jpg-8842

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Prostownice do włosów / #News

st388e-babyliss-paris-classic-jpg-8894

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!

Prostownice do włosów / #News

st495e-babyliss-paris-classic-jpg-8820

Prostownica ultradźwiękowa – nowość od BaByliss Paris

Pure Metal Steam 2w1 ST495E BaByliss Paris może zrewolucjonizować rynek prostownic.