/hamag/assets/braun-satin-hair-7-kolor-slider-jpg-7370.jpeg

Prostownica Braun Satin Hair 7 Kolor – zachowaj kolor

Braun wie, że jesteś przywiązana do swojego koloru włosów i nie zamierza stawać Ci na drodze.

Data publikacji: 20.01.2017
Masz opory przed stosowaniem prostownicy na swoich włosach? Twoje obawy są całkowicie uzasadnione – większość urządzeń rzeczywiście może prowadzić do wyraźnego blaknięcia koloru. Możesz się jednak przed tym uchronić, wybierając Satin Hair 7 Kolor firmy Braun. Co czyni tę prostownicę tak wyjątkową?

Tym, co wyróżnia prostownicę Braun Satin Hair 7 Kolor (ST750) na tle konkurencji, jest opracowana przez niemieckiego producenta technologia zachowania koloru. Dzięki niej urządzenie automatycznie dobiera optymalną temperaturę do Twojego typu włosów, aby zapewnić im pożądaną głębię, żywy kolor i zdrowy blask. Innymi słowy, aby Twoja fryzura prezentowała się olśniewająco. Efekt ten dodatkowo potęguje IONtec – emisja aktywnych jonów zapobiega też elektryzowaniu się włosów. Takie połączenie to szansa na zdecydowanie dłuższą żywotność koloru – nawet dwukrotnie, w porównaniu do konwencjonalnych urządzeń.

Prostownica Braun Satin Hair 7 Kolor

Oczywiście masz prawo nie zaufać technologiom Brauna i działać według własnej wiedzy. Prostownica umożliwia samodzielne dobranie odpowiedniej temperatury, oddając przy tym do Twojej dyspozycji bardzo szeroki zakres ustawień – od 130 do 200 stopni Celsjusza. Dzięki czytelnie opisanym przyciskom oraz wyświetlaczowi dokonanie wyboru nie powinno być dla Ciebie większym problemem. A to nawet nie połowa tego, czym może pochwalić się urządzenie.

Prostownica Braun Satin Hair 7 Kolor

Prostownica Braun Satin Hair 7 Kolor to gwarancja najlepszych efektów i sprawnego działania. Ceramiczne, a przez to cechujące się niezwykle płynnym ślizgiem płytki nagrzewają się w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Po tym czasie możesz przejść do stylizacji, która nie powinna sprawić Ci trudności, dzięki ruchomej konstrukcji tychże płytek. Kolejną ciekawą cechą jest chłodna końcówka: z jednej strony dba o Twoje bezpieczeństwo, z drugiej pozwala robić coś dodatkowego – tworzyć loki i fale. 

Źródło: Braun

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

prost-classic-jpg-12031

Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Prostownice do włosów / #News

st481e-babyliss-paris-classic-jpg-8842

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Prostownice do włosów / #News

st388e-babyliss-paris-classic-jpg-8894

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!