/hamag/assets/airfree-lotus-slider-jpg-7407.jpeg

Popraw jakość powietrza z Airfree Lotus

A przy okazji wzbogać swoje mieszkanie o rewelacyjny element dekoracyjny.

Data publikacji: 23.01.2017
Wiesz co to SBS? To tzw. syndrom chorego budynku, czyli szereg przykrych dolegliwości, które występują w pomieszczeniach ze zbyt małą ilością świeżego powietrza. To mogą być bóle i zawroty głowy, mdłości, przemęczenie, utrudnione oddychanie, a nawet omdlenia. Aby zabezpieczyć się przed SBS warto postawić w mieszkaniu lub biurze oczyszczacz powietrza, taki jak Airfree Lotus przeznaczony do większych pomieszczeń.

Sercem urządzenia Airfree Lotus jest TSS – ceramiczny rdzeń sterylizujący, który oczyszcza powietrze z roztoczy kurzu domowego, zarodników grzybów i pleśni oraz wszelkiego rodzaju wirusów i bakterii. Zasada działania jest następująca: powietrze przepływa przez rdzeń, a ten spala wszystkie drobnoustroje i przepuszcza powietrze przez komorę chłodzenia, pozostawiając w pomieszczeniu właściwie sterylne warunki. Skuteczność oczyszczania wynosi aż 99,99 procent.

Powietrze wewnątrz pomieszczeń może być nawet 100 razy bardziej zanieczyszczone niż na dworze, a przeciętny człowiek między murami spędza około 90 procent każdej doby. Niskiej jakości powietrze może zaś prowadzić do licznych dolegliwości, dlatego dobrym pomysłem jest zakup oczyszczacza. Ten konkretny może pochwalić się wysoką wydajnością (nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 60 m2), redukcją ozonu o 26 procent, praktycznie bezgłośną pracą oraz energooszczędnością – pobiera tylko 52 W.

Oczyszczacz powietrza Airfree Lotus

Oczyszczacz powietrza Airfree Lotus wyróżnia się dodatkowo nienaganną estetyką. Jego konstrukcja – jak sugeruje to zresztą sama nazwa – została zainspirowana kwiatem lotosu, czego efekt jest naprawdę świetny. Ciekawostką są też zmieniające się kolory oświetlenia urządzenia, co obok doskonałego efektu dekoracyjnego ma również silne właściwości antystresowe. Niezaprzeczalną zaletą jest również niewielki rozmiar tego oczyszczacza.

Źródło: Airfree

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.