/hamag/assets/varta-safety-power-bank-slider-jpg-7865.jpeg

Poczuj się bezpiecznie z VARTA Safety Power Bank

Na pozór to zwykły powerbank, w rzeczywistości – alarm antynapadowy. Poczuj się pewnie, także po zmroku.

Data publikacji: 16.02.2017
To gadżet, który powinnaś zawsze mieć przy sobie. Sprawia bowiem, że możesz poczuć się bezpieczna nawet w ciemnym parku, lesie, zaułku czy pustym (a przynajmniej tak się wydawało) domu. Dlaczego w każdym z tych miejsc warto mieć ze sobą VARTA Safety Power Bank?

Ma tylko 11-centymetrów długości i waży niespełna 100 gramów – z powodzeniem zmieści się więc w każdej torebce, a nawet kieszeni. Jeśli sprawi to, że poczujesz się bezpieczniej, możesz też zawiesić gadżet na nadgarstku, przy użyciu dołączonej przez producenta smyczy. W jaki konkretnie sposób w sytuacji zagrożenia może pomóc VARTA Safety Power Bank? Przede wszystkim jest on wyposażony w uchwyt, którego pociągnięcie za pomocą jednego palca powoduje emisję bardzo głośnego alarmu dźwiękowego oraz światła stroboskopowego. Po pierwsze może to odstraszyć napastnika, po drugie poinformować przechodniów o tym, że potrzebujesz pomocy.

VARTA Safety Power Bank

„Power Bank” w nazwie tego gadżetu nie wzięło się znikąd. Otóż urządzenie pełni też funkcję przenośnej ładowarki (o pojemności 2600 mAh) do smartfona. Nie ma więc mowy o tym, że smartfon odmówi posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie, a Ty nie będziesz w stanie wykonać połączenia – czy to na policję, czy też do bliskiej osoby. Co ważne, jeżeli poziom naładowania powerbanku spadnie do 20 procent, ładowanie zostanie wyłączone, aby zapewnić dość energii na uruchomienie funkcji numer jeden, czyli opisywanego alarmu antynapadowego.

VARTA Safety Power Bank jest w stanie sprawić, że poczujesz się pewnie. Już tylko dodatkowym atutem jest klasyczna estetyka i poręczna obudowa wykonana z odpornych na zadrapania materiałów. Plusem, obok którego trudno przejść obojętnie jest też niewielka cena – wszak 100 złotych to niewiele w zamian za poczucie bezpieczeństwa.

Źródło: VARTASprawdź ceny

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.