/hamag/assets/amica-614les3-374tsdphbq-xxl-slider-jpg-7838.jpeg

Nowa kuchnia indukcyjna Amica to kwintesencja nowoczesności

Niech Cię nie zwiedzie nazwa – Amica 614lES3.374TsDpHbQ(XxL) to intrygujące urządzenie.

Data publikacji: 15.02.2017
Duża pojemność nie przeszkadza jej w szybkim nagrzewaniu się, nienaganna estetyka nie stoi zaś w sprzeczności z praktyczną funkcjonalnością. Indukcyjna kuchnia wolnostojąca 614lES3.374TsDpHbQ(XxL) firmy Amica jest więc urządzeniem, któremu warto poświęcić nieco więcej uwagi. Co konkretnie sprzęt ten ma do zaoferowania?

Pod nazwą, której nie sposób powtórzyć z pamięci, firma Amica ukryła urządzenie, które miłośniczkom i miłośnikom estetycznych i nowoczesnych sprzętów domowych w pamięci utkwi na długo. To wolnostojąca kuchnia indukcyjna o całkowitej mocy 10,5 kW i z funkcją Booster, która pozwala na zwiększenie mocy grzania przy jednoczesnym uchronieniu potraw przed nadmierną utratą substancji odżywczych. Jej wierzch stanowi natomiast szklana płyta z czterema polami grzejnymi (dwoma większymi i dwoma mniejszymi).

Kuchnia Amica 614lES3.374TsDpHbQ(XxL)

Kuchnia Amica 614lES3.374TsDpHbQ(XxL) może się też pochwalić wysokiej klasy elektrycznym piekarnikiem XXL, którego pojemność to aż 66 litrów. Pomimo tego, a dzięki dużej mocy i przemyślanemu układowi grzałek, jego wnętrze nagrzewa się błyskawicznie – na przykład temperatura 150 stopni Celsjusza osiągana jest w zaledwie 4 minuty. Boczne drabinki piekarnika zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia stabilność, natomiast prowadnice teleskopowe to gwarancja bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Pokrycie wnętrza emalią łatwoczyszczącą także poprawia komfort.

Kuchnia Amica 614lES3.374TsDpHbQ(XxL)

Korzystanie z urządzenia jest niezwykle proste i wygodne. Do obsługi wykorzystasz panel dotykowy z zegarem i programatorem oraz pokrętła, które są chowane (co pomaga też w utrzymaniu czystości). Przy ich pomocy dokonasz regulacji mocy grzania i temperatury, a także wybierzesz jedną z 10 funkcji piekarnika – obok termoobiegu, szybkiego nagrzewania czy opiekacza, znajdziesz też między innymi rozmrażanie. Dopełnieniem szerokiej funkcjonalności jest zaś nowoczesna stylistyka.

Źródło: Amica

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.