/hamag/assets/metrox-me-a207-slider-jpg-7732.jpeg

Metrox ME-A207 – doskonałe powietrze nawet zimą

Nawilżacz z funkcją oczyszczania to urządzenie, które warto mieć w domu, w szczególności zimą.

Data publikacji: 08.02.2017
Jak jest zima, to musi być zimno. W domach ratujemy się kaloryferami i piecykami, ale okres grzewczy zdecydowanie nie służy naszym organizmom – powietrze jest suche i mocno zanieczyszczone. Możemy jednak zadbać o jego odpowiednią jakość, stawiając w domu nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczacza. Decydując się na sprzęt Metrox ME-A207, możemy cieszyć nie tylko płuca, ale też oczy i uszy. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że Metrox ME-A207 naprawdę doskonale się prezentuje i bardzo cicho pracuje. Jego nowoczesna konstrukcja nie jest na szczęście jedyną wartą uwagi cechą tego urządzenia. Zdecydowanie jest nią między innymi bardzo duża pojemność zbiornika na wodę, która wynosi tutaj aż 6 litrów. Napełniając go do pełna, mamy spokój na kilkanaście godzin (według deklaracji producenta, maksymalnie 16). Gdy zaś wody zabraknie, urządzenie po prostu się wyłączy.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Metrox ME-A207 cechuje się wysoką efektywnością – rozprzestrzenia chłodną mgiełkę z wydajnością 350 ml na godzinę. Możemy regulować intensywność nawilżania w trzystopniowym zakresie (wysoka, średnia i niska) oraz ustawić automatyczną regulację wilgotności powietrza w pomieszczeniu – od 20 do 90 proc. Optymalne warunki do życia uzyskamy decydując się na wartość z zakresu od 40 do 60 proc. 

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Metrox ME-A207

Urządzenie ma zintegrowaną funkcję oczyszczania powietrza. Spełnia swoje zadanie z pomocą filtra węglowego, filtra HEPA i filtra ceramicznego wody. Taki zestaw to gwarancja, że w pomieszczeniu nie przetrwają bakterie, wirusy, roztocza i inne drobnoustroje. Odpowiednio oczyszczone i nawilżone powietrze jest kluczowe, by móc cieszyć się nienagannym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem. To sposób, by przetrwać zimę z uśmiechem na ustach.

Źródło: Metrox

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.