/hamag/assets/irobot-roomba-966-slider-jpg-8152.jpeg

iRobot Roomba 966 poodkurza za Ciebie

I ten odkurzający robot zrobi to dobrze – dzięki nowoczesnym technologiom i wydajnym podzespołom.

Data publikacji: 07.03.2017
Oddaj obowiązek odkurzania robotowi, a będziesz cieszyć się większą ilością czasu wolnego i nieskazitelnie czystymi podłogami w mieszkaniu. Jeden z najpopularniejszych producentów tego typu sprzętu – iRobot – wprowadził do swojej oferty nowego robota odkurzającego o nazwie Roomba 966, który daje Ci właśnie taką gwarancję.

Robot odkurzający iRobot Roomba 966 został wyposażony w system inteligentnej nawigacji iAdapt 2.0. Dzięki technologii wizualizacji przestrzeni nie tylko widzi swoje otoczenie, ale też potrafi je zinterpretować – wie gdzie się zmieści, a gdzie nie i gdzie powinien pojechać, a gdzie już był. Jakby tego było mało, potrafi też przeanalizować układ pomieszczenia w taki sposób, by przemierzyć go po jak najkrótszej trasie, a więc w maksymalnie krótkim czasie i z największą możliwą oszczędnością energii. Oczywiście nic nie stoi też na przeszkodzie, by robot posprzątał tylko dany odcinek (możesz mu nawet wyznaczyć wirtualną ścianę).

Robot odkurzający iRobot Roomba 966

Dzięki niewielkiej wysokości urządzenie jest w stanie odkurzyć podłogi twarde i dywany nie tylko wokół mebli, ale też pod nimi. Jest również bezpieczne dla zasłon. A gdy tak płynnie przemieszcza się po Twoim mieszkaniu, cechuje się również wysoką efektywnością. Zawdzięcza ją 3-stopniowemu systemowi sprzątania z wirującą szczotką boczną. Kurz, sierść, brud czy okruszki – nic z tego nie robi na nowej Roombie wrażenia.

Robot odkurzający iRobot Roomba 966

Jedno pełne ładowanie pozwala robotowi Roomba 966 pracować nawet przez 75 minut. Gdy energii zacznie brakować, urządzenie uda się samodzielnie do stacji dokującej, pełniącej funkcję ładowarki. Po wszystkim wróci do miejsca, w którym skończył odkurzanie. Za pomocą aplikacji mobilnej iRobot HOME zmienisz ustawienia i zaprogramujesz harmonogram sprzątania. Po tym wszystkim więc zupełnie nie będziesz mieć się czym przejmować. Dom po prostu będzie poodkurzany.

 

Źródło: iRobotSprawdź ceny - iRobot Roomba 966

Zobacz także

Roboty domowe / #News

h-jetbotai-icon-jpg-13140

Robot sprzątający sprytniejszy od innych

Samsung Jet Bot AI+ jeszcze lepiej rozumie swoje otoczenie i jeszcze dokładniej analizuje plan mieszkania, dzięki czemu jak żaden inny potrafi zoptymalizować trasę, jaką obiera.

Roboty domowe / #Artykuł

ikonka-srednia-310-jpg-12076

Jaki oczyszczacz powietrza? TOP 5 polecane modele

Sprawdź, jaki jest najlepszy oczyszczacz powietrza do 500, 1000, 1500, 2000 i 2500 złotych. Polecamy godne uwagi modele z różnych półek cenowych.

Roboty domowe / #Artykuł

jaki-robot-sprzatajacy-top-5-mid-jpg-12067

Jaki robot sprzątający? TOP 5 polecane modele

Pięć modeli do rankingu najlepszy robot sprzątający, w cenie do 1500, 2500 i 4000 zł.