/hamag/assets/diamond-2w1-intense-protect-babyliss-paris-slider-jpg-6506.jpeg

Diamond 2w1 Intense Protect od BaByliss Paris – po prostu dobra prostownica

Nowa prostownica od BaByliss Paris to gwarancja najlepszych efektów w krótkim czasie.

Data publikacji: 05.12.2016
Prostownice do włosów – podobnie zresztą jak jakiekolwiek inne urządzenia – dzielą się na dobre i złe. Model Diamond 2w1 Intense Protect ST330E marki BaByliss Paris zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy. Ba, zasługuje nawet na jedno z czołowych miejsc – dlaczego? Przede wszystkim ze względu na wygodę użytkowania, szybkość działania i gwarancję bezpieczeństwa.

Prostownica Diamond 2w1 Intense Protect ST330E marki BaByliss Paris to gwarancja rewelacyjnej wydajności – na przygotowanie doskonałej fryzury wystarczy zaledwie kilka chwil. Najważniejsze jednak, że z rezultatów na pewno będziesz zadowolona. Skąd ta pewność? To zasługa dwóch systemów, które łączy w sobie to urządzenie. Pierwszy – Protect – to tryb standardowy, który pozwala wybrać jedną z czterech temperatur: 140, 160, 180 lub 200 stopni Celsjusza. Prawdziwą bombą jest jednak system Intense, który sprawia, że włosy stają się proste po zaledwie jednym przeciągnięciu – to zasługa bardzo wysokiej temperatury: 220 lub 235 stopni Celsjusza do wyboru.

Prostownica Diamond 2w1 Intense Protect ST330E marki BaByliss Paris

Wysoka temperatura nie kojarzy się raczej z czymś dobrym dla włosów, ale Diamond 2w1 Intense Protect ST330E marki BaByliss Paris to prostownica, której możesz zaufać. O bezpieczeństwo Twojej fryzury dba niezwykle gładka powłoka Diamond Ceramic. Rozwiązanie to zapewnia również wysoką odporność na rożnego rodzaju uszkodzenia. Niewątpliwy wpływ na Twoje bezpieczeństwo ma także system automatycznego wyłączania w przypadku dłuższej bezczynności. Ciekawostką może być z kolei funkcja I-curl – umożliwia ona utworzenie efektu lekkiego podkręcenia, niezależnie od tego czy masz długie, czy też średniej długości włosy. To urządzenie działa więc efektywnie i efektownie.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

prost-classic-jpg-12031

Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Prostownice do włosów / #News

st481e-babyliss-paris-classic-jpg-8842

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Prostownice do włosów / #News

st388e-babyliss-paris-classic-jpg-8894

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!