Brother 1334D – 4-nitkowy owerlok do domu

Maszyna do szycia Brothera to przystępny sposób na profesjonalne efekty.

Data publikacji: 08.03.2017
Wolne ramię, szybki system nawlekania nici i transport dyferencyjny – to najważniejsze zalety, jakimi może pochwalić się nowa maszyna do szycia firmy Brother. Co konkretnie potrafi model 1334D?

Maszyna do szycia Brother 1334D jest przeznaczona przede wszystkim dla bardziej doświadczonych i bardziej wymagających użytkowników domowych. Szereg dobrze przemyślanych rozwiązań sprawia, że jest to urządzenie oferujące profesjonalne efekty przeszycia w bardzo przystępnej formie. Wykorzystuje metodę Owerlok, zarówno w wersji trzy-, jak i czteronitkowej. Tego typu ścieg nie tylko doskonale się prezentuje, ale też pozytywnie wpływa na wytrzymałość przeszyć. Owerlokowa maszyna sprawdzi się przede wszystkim podczas szycia materiałów o dużym stopniu elastyczności, a dzięki zintegrowanemu nożowi odcina nadmiar materiału i tym samym zabezpiecza go przed pruciem.

Maszyna do szycia Brother 1334D

Wolne ramię jest jedną z podstawowych zalet tego modelu. Umożliwia ono zszywanie także wąskich elementów i obszywania rękawów na okrągło. Na uwagę zasługuje również szybki system nawlekania dolnego chwytacza oraz również będące sporym ułatwieniem rozchylane talerzyki naprężacza. Kolejne istotne cechy to funkcja mereżki oraz transport dyferencyjny, czyli ochrona przed marszczeniem się bardziej niesfornych tkanin. Nie bez znaczenie są również walory techniczne.

Brother 1334D szyje z prędkością do 1330 ściegów na minutę. Szerokość ściegu mieści się w granicach 3-7 mm, a długość – 0,8-4 mm. Plusem jest szeroki zakres regulacji – dostosować do własnych potrzeb można szerokość i gęstość ściegu, marszczenie materiału oraz docisk stopki, co oznacza, że jakość przeszycia jest perfekcyjna, niezależnie od tego czy materiał jest gruby, czy też cienki. Oczywiście to też do użytkownika należy decyzja czy tkanina ma być ucinana wzdłuż brzegu.

Źródło: MaszynyBrother

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.