Złocistobrązowe tosty z Philips HD2630/40

Philips HD2630/40 to toster, dzięki któremu przestaniemy narzekać na źle wypieczone grzanki.

Data publikacji: 04.07.2016
Wybór tosterów jest naprawdę duży. Większość producentów małego sprzętu AGD doskonale wie, co urządzenie to musi posiadać, aby zapewnić nam przepyszne grzanki na śniadanie. Firmie Philips wypada uwierzyć, ponieważ toster Philips HD2630/40 rzeczywiście wywiązuje się ze swojej roli doskonale.

Model ten dysponuje mocą 1000 W oraz możliwością opiekania dwóch tostów jednocześnie. Producent zastosował bardzo praktyczne rozwiązanie, jakim są wyśrodkowane otwory. Dzięki nim możemy być spokojni, że zarówno grube, jak i cienkie pieczywo utrzymywane będzie dokładnie pośrodku urządzenia i tym samym uzyskamy idealne, równomiernie opieczone na złocistobrązowy kolor grzanki.

Znajdujące się na froncie obudowy pokrętło pozwala wybrać jeden z aż 7 poziomów opiekania. Dodatkowe przyciski pozwalają natomiast skorzystać z funkcji rozmrażania oraz podgrzewania. Jednocześnie nie trzeba ograniczać się tutaj jedynie do przyrządzania tostów. Po rozłożeniu rusztu Philips HD2630/40 umożliwia podgrzewanie bułek i rogalików.

Philips HD2630/40

Toster Philips HD2630/40 to jednak nie tylko wysoka efektywność pracy, ale również odpowiedni komfort korzystania z urządzenia. Producent nie zapomniał o prostych z pozoru elementach, które znacznie poprawiają wygodę użytkownika. W głównej mierze chodzi tutaj o wysoki podnośnik pieczywa, który pozwala na szybkie i bezpiecznie wyjmowanie nawet mniejszych tostów oraz wysuwaną tackę na okruszki. Brak tego elementu znacznie utrudnia czyszczenie tostera, ale w tym przypadku na szczęście tego nie uświadczymy.

Obudowa tostera Philips HD2630/40 ma bardzo oryginalną, bało-lawendową kolorystykę. Uwagę zwracać może przycisk STOP umieszczony w jej górnej części. Dzięki niemu mamy możliwość anulowania opiekania w dowolnym momencie. Gdyby natomiast pieczywo uległo zablokowaniu się, funkcja zabijająca przegrzaniu automatycznie wyłączy urządzenie. Widać zatem, że producent pomyślał o wszystkim, także o bezpieczeństwie.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.