/hamag/assets/grille-george-foreman-slider-jpg-9880.jpeg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Data publikacji: 13.06.2017
Grillowanie wielu osobom kojarzy się z gorącymi, pełnymi smaku i aromatu, ale też ociekającymi tłuszczem potrawami. Dla jednych osób nie trzeba lepszej rekomendacji, dla drugich stanowi to jednak barierę nie do przekroczenia. Wcale nie oznacza to jednak, że z grillowanych potraw trzeba rezygnować. Warto postawić na odpowiednie urządzenie, na przykład jeden z modeli z nowej oferty marki George Foreman, która jest już dostępna w Polsce.

Nowe grille cenionej na świecie marki George Foreman są zaprojektowane w taki sposób, by skutecznie redukować wszystkie minusy grillowanych potraw, na czele z tym najważniejszym. Mówiąc krótko: urządzenia te są w stanie zmniejszyć ilość tłuszczu w tak przyrządzonym jedzeniu nawet o 42 procent. Smakosze nie muszą zatem obawiać się nieciekawych skutków diety opartej na grillowanych potrawach, a mamy spokojnie mogą wykorzystać taki sprzęt, by zaskoczyć dzieci pysznym, niecodziennym obiadem.

Grille elektryczne marki George Foreman

Oprócz redukcji tłuszczu najnowsze grille marki George Foreman zapewniają wysoką wydajność oraz komfortową obsługę i proste czyszczenie dzięki płytom z powłoką nieprzywierającą, a ponadto mogą pochwalić się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości.

Grille elektryczne marki George Foreman

Grille marki George Foreman są podzielone na trzy rodziny. Compact to najmniejsze modele w ofercie i są one przeznaczone dla osób, które lubią od czasu do czasu – tutaj dosłownie – wrzucić coś na ruszt. Linia Family, zgodnie ze swoją nazwą, kierowana jest do rodzin i zapewnia komfortowe warunki do przygotowywania pełnoprawnych posiłków – czy to obiadów, czy też kolacji. Całości dopełnia rodzina Entertaining o największej pojemności, przeznaczona dla użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie imprezy bez grilla.

Źródło: Magnifico

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ctov-2103-bg-classic-jpg-7804

Toster De'Longhi CTOV 2103.BG – nowoczesny, a jakby z przeszłości

Utrzymany w stylistyce retro toster firmy De'Longhi to w rzeczywistości zupełnie nowoczesne urządzenie.