/hamag/assets/russell-hobbs-22940-56-slider-jpg-8905.jpeg

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.

Data publikacji: 14.04.2017
Dawno już skończyły się czasy, gdy grillowanymi potrawami mogliśmy cieszyć nasze podniebienia tylko podczas ciepłych, letnich wieczorów – w ogródku, na działce czy w trakcie imprezy. Dziś możemy zaserwować sobie doskonałe przysmaki o każdej porze roku, między innymi dzięki takim urządzeniom jak Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 firmy Russell Hobbs.

Kiełbaski i kaszanki, piersi z kurczaka i karkówka, szaszłyki, owoce morza i ryby, warzywa… elektryczny grill od Russell Hobbs pozwoli Ci przygotować dokładnie takie potrawy, na jakie masz ochotę. Dzięki ogromnej powierzchni, na którą składają się sam grill oraz 2 płyty smażenia, jesteś w stanie przygotować pełne smaku i niepowtarzalnego aromatu jedzenie dla całej rodziny albo też dla gości na domówce, także tej w środku zimy.

Grill elektryczny Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56

Grill elektryczny Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 ma moc 2200 watów – wystarczającą, by sprostać Twoim nawet najbardziej wymyślnym przepisom. Sama temperatura grillowania podlega swobodnej regulacji (dokonuje się jej za pomocą pokrętła), dzięki czemu masz pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłku. Możesz zrobić wszystko tak, jak uważasz, że będzie najlepiej, czyli tak, by wszystkim smakowało.

Co warte podkreślenia, jedzenie przygotowane na elektrycznym grillu Maxicook wcale nie ocieka tłuszczem. Udało się temu zaradzić, dzięki zastosowaniu tacek ociekowych. Zarówno je, jak i płyty (z powłoką, do której nic nie powinno przywierać), można po ostygnięciu w prosty sposób umyć, co sprawiać ma, że korzystanie z urządzenia będzie czystą przyjemnością. Plusem jest też sprytnie pomyślana konstrukcja, ułatwiająca przechowywanie tego sprzętu.

Źródło: Russell Hobbs.

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ctov-2103-bg-classic-jpg-7804

Toster De'Longhi CTOV 2103.BG – nowoczesny, a jakby z przeszłości

Utrzymany w stylistyce retro toster firmy De'Longhi to w rzeczywistości zupełnie nowoczesne urządzenie.