/hamag/assets/philips-fc8955-slider-jpg-6066.jpeg

Z odkurzaczem Philips Performer Ultimate dostrzeżesz każdy kurz

Odkurzacz Philips Performer Ultimate FC8955 ma specjalną, podświetlaną nasadkę LED. To rewolucja!

Data publikacji: 11.11.2016
Oto kwintesencja nowoczesnego odkurzacza, a nawet coś więcej. Performer Ultimate FC8955 firmy Philips to urządzenie, które zapewnia wysoką wydajność, najlepsze efekty i pełen komfort użytkowania. Cecha szczególna: podświetlana nasadka TriActive LED.

Odkurzacz Philips Performer Ultimate FC8955 to nie lada rewolucja. Został wyposażony w podświetlaną nasadkę TriActive LED, dzięki której łatwiej jest dostrzec kurz i brud w trudno dostępnych miejscach – pod kanapą, pod komodą czy też pod stołem. Wyjątkowa konstrukcja tego elementu (struktura gumowych listków) nie dopuszcza do zaplątywania i nawijania się włosów. Gdy zaś wyjedziemy już z zakamarków i będziemy chcieli zająć się czyszczeniem dywanu, z pomocą przyjdzie druga dołączana do zestawu nasadka – CarpetClean. Gwarantuje ona najwyższą efektywność w zbieraniu kurzu z dywanów i wykładzin. W pudełku z urządzeniem znajdziesz również: nasadkę szczelinową oraz nasadkę do tapicerki.

Odkurzacz Philips Performer Ultimate FC8955

Philips Performer Ultimate FC8955 zapewnia najlepsze efekty odkurzania – otrzymał klasę A w trzech kategoriach: zbierania kurzu na podłogach twardych, reemisji kurzu oraz wydajności energetycznej. Odkurzacz charakteryzuje się bardzo dużą mocą, którą można w dodatku wygodnie regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania znajdującego się na uchwycie – koniec z ciągłym schylaniem się. Jeśli zaś chcemy korzystać z pełnej mocy, również nic nie stoi na przeszkodzie – technologia AirflowMax sprawia, że urządzenie utrzymuje dużą moc ssania, niezależnie od stopnia zapełnienia worka. Przy worku zresztą warto się na chwilę zatrzymać. Producent zastosował tutaj bowiem s-bag Ultra Long Performance, który zatrzymuje więcej cząsteczek kurzu, co zaś przekłada się na lepsze efekty sprzątania. Całości dopełnia filtr antyalergiczny zatrzymujący do 99,98 proc. alergenów.

Źródło: Philips

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.