/hamag/assets/hoover-hero-jpg-13171.jpeg

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Data publikacji: 15.03.2022

Odkurzacz Hoover H-Free 500 Hydro Plus

Popytaj znajomych o to, którego z domowych obowiązków najbardziej nie lubią. W ścisłej czołówce na pewno znajdzie się odkurzanie. Nic dziwnego, kiedy korzysta się z tradycyjnych, nieszczególnie wygodnych i poręcznych odkurzaczy. Hoover H-Free 500 Hydro Plus ma potencjał, by zmienić wiosenne porządki w czystą przyjemność. To lekki odkurzacz pionowy, mający wszystko, czego potrzeba do wygodnego i efektywnego sprzątania. 

Dobrze pomyślana konstrukcja sprawia, że manewrowanie wokół mebli i innych przedmiotów nie stanowi najmniejszego problemu. Wygodna regulacja nachylenia pozwala zaś docierać także do tych trudno dostępnych miejsc. Oświetlenie LED z przodu ułatwia ponadto dostrzeganie zabrudzeń pod meblami. Możesz też zapomnieć o ograniczających i plączących się przewodach – dwa akumulatory pozwalają na bezprzewodowe odkurzanie nawet przez 90 minut. 

Hoover H-Free 500 Hydro Plus

Do dywanu i parkietu… i do mebli zresztą też

W zestawie znajdują się dwa wałki. Pierwszy sprawdzi się przy odkurzaniu dywanów, drugi został stworzony z myślą o twardych i zarazem delikatnych podłogach. Te drugie z powodzeniem można także czyścić na mokro – co więcej, odkurzanie i mopowanie może odbywać się równocześnie. 

Hoover H-Free 500 Hydro Plus pozwala ci jednak czyścić nie tylko podłogi. Korzystając z dołączonych do zestawu akcesoriów możesz odświeżyć tapicerowane meble, dotrzeć do rozmaitych szczelin i zakamarków, a także pozbyć się sierści zostawionej przez czworonożnych domowników. 

Hoover H-Free 500 Hydro Plus

Nie kupuj kota w worku – przetestuj ten sprzęt

Sugerowana cena odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus wynosi 1299 złotych. To zatem spory wydatek i jest całkowicie zrozumiałe, że możesz mieć opory przed zakupem. Aby rozwiać wątpliwości, możesz jednak testować sprzęt przez 60 dni. Jeśli ci się spodoba, to sobie go zachowasz, jeśli nie – możesz go zwrócić i odzyskać pieniądze. Po szczegóły odsyłamy na stronę www.hoover.pl.

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.

Odkurzacze / #Recenzja

dreame-vacuum-cleaner-t20-classic-jpg-12984

Odkurzacz bezprzewodowy, który dobrze ssie - testuję Dreame T20

Dreame T20 to cichy odkurzacz bezprzewodowy, który rozpoznaje dywany i automatycznie podnosi moc ssania. Baterię można wymienić dosłownie w ciągu kilku sekund, dzięki czemu łatwo wydłużymy czas pracy. Ma wiele końcówek w komplecie. Oto test Dreame T20.