/hamag/assets/h-jet90-hero-jpg-13200.jpeg

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Data publikacji: 13.04.2022

Decyzja zapadła i chcesz kupić odkurzacz bezprzewodowy? Dobry wybór – takie urządzenia sprzątają równie skutecznie, co ich przemysłowe odpowiedniki, a są od nich dużo wygodniejsze. Teraz tylko trzeba znaleźć odpowiedni dla siebie model. Jeśli właśnie jesteś w trakcie poszukiwań, to koniecznie rzuć okiem na Samsung Jet™ 90. Są ku temu poważne powody. 

Samsung Jet™ 90 ma tę moc (i nie zawaha się jej użyć)

Sercem każdego odkurzacza jest jego silnik, a Samsung Jet™ 90 ma serce jak dzwon. Moc na poziomie 550 W – i moc ssania sięgająca do 200 W – sprawia, że urządzenie radzi sobie nawet z tymi uporczywymi zabrudzeniami. Kurz czy drobne zanieczyszczenia nie robią na nim absolutnie żadnego wrażenia. 

Moc odkurzacza można wygodnie regulować, korzystając z przełącznika trybów na rączce. Dostępne są trzy opcje: (od najsłabszej) MIN, MID i MAX. 

Co więcej, pomimo tak dużej mocy odkurzacz może pochwalić się bardzo długim działaniem. Gdy naładujesz jego akumulator do pełna, to sprzątać możesz nawet do 60 minut. Ładowanie trwa zaś jedynie 3 i pół godziny. 

Czystość i higiena – zadbasz o to z Samsung Jet™ 90 i stacją czyszczącą

Ważne jest, by odkurzacz nie tylko zbierał to, co trzeba, ale też zostawał to dla siebie. Zaawansowany, wielowarstwowy system filtracji jest w stanie to zagwarantować. Zatrzymuje bowiem aż do 99,999% kurzu i alergenów, nie pozwalając im na to, by powróciły do powietrza po tym, jak zostaną wciągnięte do środka. W efekcie po sesji z Jetem powietrze w domu jest równie czyste, co podłogi.

Cóż jednak po tym, że jest szczelny, skoro później i tak trzeba taki zbiornik otworzyć i opróżnić, a kurz wzbija się w powietrze? No cóż, właśnie nie do końca. Tu bowiem dochodzimy do najlepszego punktu programu – do stacji czyszczącej Samsung Clean Station, z którą odkurzacz Jet™ 90 jest w pełni kompatybilny. 

Umożliwia ona opróżnianie pojemnika niemal zupełnie bez wydostawania się kurzu. Działa to tak, że zamknięty zbiornik umieszcza się w stacji, a ta automatycznie odsysa zebrany w środku brud. To dlatego nie ma on możliwości wydostania się na zewnątrz. 

Czy odkurzanie może być przyjemne? Pewnie domyślasz się odpowiedzi

Taki mocny i skuteczny odkurzacz musi pewnie być ciężki? Nic bardziej mylnego – Samsung Jet™ 90 jest wyjątkowo lekki (waży niespełna 3 kilogramy), zwrotny i poręczny, dzięki czemu sprzątanie to prawdziwa przyjemność. Tak – nie tylko efekty wprawiają w dobry nastrój, ale i proces odkurzania może być przyjemny sam w sobie. 

Na komfort pozytywnie wpływa również teleskopowa rura. Możesz też ją odłączyć i podpiąć końcówkę bezpośrednio do urządzenia, uzyskując w ten sposób praktyczny odkurzacz ręczny, którym wyczyścisz blaty czy też tapicerowane meble.

Do tego odkurzacz Samsung Jet™ 90 zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu bez trudu odnajdziesz dla niego odrobinę przestrzeni w domu. To zaś pozwala ci mieć go zawsze pod ręką, dzięki czemu odkurzanie nie będzie już wielkim wydarzeniem, lecz prozaiczną czynnością.

Więcej niż jeden Samsung Jet™ 90

Samsung Jet™ 90 występuje w kilku wersjach, takich jak Complete, Multi, Complete Extra czy Premium. Wszystkie zawierają kluczowe atuty, o których wspomnieliśmy powyżej, a różnią się dołączonymi do zestawów akcesoriami. 

W zależności od tego, jak zróżnicowane powierzchnie masz w domu, ale też od dodatkowych zmiennych (jak na przykład obecność czworonożnych domowników), możesz wybrać pakiet dostosowany do swoich potrzeb

Kup teraz Samsung Jet™ 90, a część kasy wróci na twoje konto

I fakt, Samsung Jet™ 90 nie należy do najtańszych odkurzaczy na rynku, ale wyraźnie, że to sprzęt bardzo wysokiej jakości, a specyfikacja jak najbardziej uzasadnia tę cenę. A żeby było jeszcze lepiej, to możesz teraz skorzystać z oferty Cashback – kupując taki sprzęt w dniach 5 kwietnia – 31 maja, możesz otrzymać z powrotem na konto nawet 400 złotych, a jeśli jeszcze dokupisz stację czyszczącą, to razem zwrot może wynieść nawet 600 zł.

Zobacz także

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.

Odkurzacze / #Recenzja

dreame-vacuum-cleaner-t20-classic-jpg-12984

Odkurzacz bezprzewodowy, który dobrze ssie - testuję Dreame T20

Dreame T20 to cichy odkurzacz bezprzewodowy, który rozpoznaje dywany i automatycznie podnosi moc ssania. Baterię można wymienić dosłownie w ciągu kilku sekund, dzięki czemu łatwo wydłużymy czas pracy. Ma wiele końcówek w komplecie. Oto test Dreame T20.