/hamag/assets/ubereats-slajd-jpg-10995.jpeg

UberEATS w Poznaniu

Już dziś w Poznaniu startuje nowa aplikacja kulinarna – UberEATS!

Data publikacji: 14.09.2017

Od dziś od godziny 11:00 Poznaniacy będą mogli zamówić swoje ulubione danie z dostawą do domu lub biura za pośrednictwem nowej apki UberEATS! Poznań jest drugim miastem w Polsce, w którym dostępna jest nowa usługa.

– W ciągu prawie dwóch lat naszej obecności w Poznaniu dokładnie poznaliśmy rytm tego miasta i staliśmy się ważną częścią jego infrastruktury komunikacyjnej. To doświadczenie daje nam niepowtarzalne możliwości rozwijania nowych usług – mówi Krzysztof Radoszewski, Dyrektor Generalny UberEATS w Polsce. – Poznań jest szczególnym miastem na kulinarnej mapie Polski, co już udowodniliśmy w 11 listopada 2016 r., kiedy zaoferowaliśmy użytkownikom aplikacji z całej Polski możliwość zamówienia świętomarcińskich rogali. Dlatego stolica Wielkopolski była naturalnym kierunkiem ekspansji aplikacji UberEATS. Nie bez znaczenia jest też fakt, że możemy pracować z najlepszymi lokalnymi restauracjami – dodaje.

Jakie restauracje już teraz zgłosiły chęć uczestnictwa w projekcie? Jest to około 90 lokali, w tym Weranda, Gringo Bar, Kraszkebab, Kuchnia Yeżyce i wiele innych. To duża szansa dla restauracji, które nie mogły zaoferować swoim klientom opcji dowozu. Opłata za dostawę jest stała i wynosi 7,99 zł, bez minimalnej kwoty zamówienia i niezależnie od jego wielkości. Wielkim atutem UberEATS jest szybki czas dowozu (do 30 minut), brak wymiany gotówkowej, intuicyjna i atrakcyjna aplikacja.

UberEATS to także kolejna opcja zarobkowa dla kierowców, rowerzystów i użytkowników skuterów. – Dostawcy oferujący swoje usługi za pośrednictwem platformy mogą liczyć na atrakcyjne przychody w wysokości nawet 23-25 zł za godzinę brutto. Widzimy ogromne zainteresowanie potencjalnych kurierów, zwłaszcza w grupie wracających po wakacjach studentów. Dla nich to świetny sposób na dorobienie – podkreśla Krzysztof Radoszewski i zachęca osoby zainteresowane współpracą do odwiedzenia strony uberdostawca.pl.

Aplikacja UberEATS jest dostępna na systemy iOS i Android. Aby z niej skorzystać wystarczy pobrać aplikację i zalogować się w niej tymi samymi danymi, których używamy w aplikacji Uber. Następnie wybieramy restaurację i pozycje z menu. Opłata zostanie automatycznie pobrana z konta. Podsumowanie zamówienia i rachunek zostaną wysłane na adres e-mail. Aplikacja umożliwia śledzenie statusu zamówienia i trasy kuriera na mapie!

Więcej na temat UberEATS: https://www.ubereats.com

 

 

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

konwent-classic-jpg-11604

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

HAmagowe nowiny / #News

proday-classic-1-jpg-11513

#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!