#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!

Data publikacji: 03.11.2017

Druga edycja #PROday odbędzie się w budynku Warszawskiego Domu Technika NOT, przy ul. Czackiego 3/5. To wydarzenie dedykowane branży wnętrzarskiej.

#PROday to cykliczne spotkania dla branży architektoniczno-wnętrzarskiej w nowatorskiej formule... Są to eventy skierowane do profesjonalistów szukających konkretnych i sprawdzonych partnerów do realizacji swoich projektów.

W jakim celu?

Jeżeli ktoś jest autorem nowatorskiej formuły, posiada wyjątkowe rozwiązania i poszukuje stałych odbiorców na swoje produkty lub usługi i chce nawiązać stałą współpracę z nowymi partnerami – #PROday jest właśnie dla niego.

Zwieńczeniem cyklu będzie trzecia już edycja In Design Festival. – Naszym celem jest połączenie świeżego, wspaniałego designu, sztuki i rozwiązań produktowych z biznesem, tak, by wspaniale zaprojektowane przedmioty miały szansę zostać zastosowane w praktyce – podkreślają organizatorzy.

W jednym miejscu i czasie zostanie zgromadzone blisko 800 osób z branży (producenci, dystrybutorzy, designerzy oraz artyści), którzy nie tylko przedstawią swoją ofert dla architektów, projektantów wnętrz, deweloperów i inwestorów, ale będą mieli okazję do połączenia sił i wymiany doświadczeń.

– To co nas wyróżnia to nowatorska formuła, wychodząca poza targowy schemat. Odwiedzający będą mieli szansę obejrzeć propozycje dostawców w otwartych, przenikających się kompozycjach. Na Gali In Design Festival w 2018 nie zobaczycie nic przypadkowego – wyjaśnia Łukasz Misiło, pomysłodawca i organizator. – Zadbamy również o atmosferę przyjazną biznesowi. Kameralny charakter wnętrz i imprezy towarzyszące, które wesprą biznesowe relacje – zapewnia.

 

Serdecznie zapraszamy!


Więcej informacji o #PROday: www.proday.pl


 

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

konwent-classic-jpg-11604

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

HAmagowe nowiny / #News

modamoma-classic-jpg-11308

Moda użytkowa w MoMa

Czasami na pokazach mody można zobaczyć projekty niezwykle artystyczne, ale mające niewiele wspólnego z wygodnym ubraniem. Dlatego muzeum MoMA składa hołd modzie użytkowej.