/hamag/assets/konwent-slajd-jpg-11606.jpeg

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

Data publikacji: 09.11.2017

Budowanie ponadczasowych marek nie jest proste. Wymagana jest elastyczność, umiejętność przewidywania trendów i... odporność na kryzys. O tym posłuchasz na Konwencie Rozwoju.  

Już po raz trzeci w Poznaniu odbędzie się Konwent Rozwoju. To cykliczne spotkania z biznesmenami, przedsiębiorcami, innowatorami oraz startupowcami, które mają na celu jedno: rozmawianie o biznesie, trendach i rozwoju z punktu widzenia praktyków. W ten sposób powstała przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych bez wybielania i unikania tych nieco mniej przyjemnych tematów. To tutaj najnowsze trendy rozbierane są na czynniki pierwsze, a innowacje oglądane z różnych perspektyw. Tematem przewodnim trzeciej edycji będzie biznes ponadczasowy i tworzenie marek, które trwają. O tym opowiadać będą m.in. Wojciech Kruk z WIPH, Karolina Maj z najnowszymi rozwiązaniami od Google: Internetowe Rewolucje, projektantka Anna Orska, guru komunikacji Joanna Janowicz czy mistrz przemawiania Łukasz Kościński, a event poprowadzi nieoceniony Maciej Kautz.

Poruszone zostaną różnorodne tematy dotykające problemu kreowania ponadczasowych marek z różnych perspektyw. Anna Orska podzieli się wrażeniami z prowadzenia własnej firmy i... bycia wolnym oraz wyjaśni ideę Nomad Designu i travelling CEO. Z Kolei Wojciech Kruk zdradzi co robić, gdy zmienia się rynek pracy, a pomysłowy przedsiębiorca zostaje z dobrze prosperującą firmą w której brakuje rąk do pracy. Joanna Janowicz, nominowana do tytułu Człowieka Roku BRIEF i laureatka nagrody Proton TERAZ POLSKA za osiągnięcia w dziedzinie komunikacji i marki, wyjaśni jak marzyć konkretnie. Konwent Rozwoju jest organizowany przez portal rozwoju CARE-ER, który personalizuje wydarzenia i inicjatywy do swoich Użytkowników i wysyła im specjalny raport z informacją o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z danej branży.

Bilety early birds można kupić do 10 października w specjalnej cenie 10 pln na stronie organizatora. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma imienny dyplom uczestnictwa i może liczyć na miłe niespodzianki na miejscu. Konwent Rozwoju #3 odbędzie się 17 listopada na MTP w Poznaniu. Jeśli rozwój to dla was coś więcej niż pusty slogan, Konwent Rozwoju to absolutny must be.

 


Źródło: Konwent Rozwoju

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

proday-classic-1-jpg-11513

#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!

HAmagowe nowiny / #News

modamoma-classic-jpg-11308

Moda użytkowa w MoMa

Czasami na pokazach mody można zobaczyć projekty niezwykle artystyczne, ale mające niewiele wspólnego z wygodnym ubraniem. Dlatego muzeum MoMA składa hołd modzie użytkowej.