/hamag/assets/remington-cb7400-slider-jpg-8293.jpeg

Szczotka Remington CB7400 zamiast prostownicy

Gładkie i proste włosy pełne blasku i objętości? To nie marzenie, to rzeczywistość.

Data publikacji: 15.03.2017
Firma Remington wprowadziła do swojej oferty następczynię prostownicy, czyli innowacyjną szczotkę prostującą. Model CB7400 – wedle jej zapewnień – jest w stanie zagwarantować gładkie i proste włosy w zaledwie kilka minut i z zachowaniem ich pełnej objętości.

Szczotki prostujące jako alternatywa dla prostownicy stają się powoli istotnym trendem na polskim rynku. Pisaliśmy już choćby o podobnym sprzęcie Brauna oraz o zaawansowanym Liss&Brush 3D Ionic BaByliss Paris, które to urządzenie mieliśmy nawet okazję testować i wydaliśmy werdykt pozytywny. Między inny dlatego właśnie propozycję Remingtona przyjmujemy z otwartymi ramionami. Podstawowa charakterystyka modelu CB7400 pokrywa się z cechami wspomnianych produktów, ale ma on mieć jedną ogromną przewagę: jeszcze większą wydajność.

Szczotka prostująca Remington CB7400

Szczotka prostująca Remington CB7400 to połączenie wydajności i funkcjonalności prostownicy z wygodą użytkowania szczotki do włosów. Brak konieczności zamykania włosów między płytkami sprawia, że wyglądają one bardzo naturalnie oraz są pełne blasku i objętości, nawet pomimo doskonałego efektu wygładzenia. Najlepsze zaś jest to, że wszystko, co trzeba zrobić, to po prostu rozczesać swoją fryzurą – bez żadnych skomplikowanych instrukcji.

Szczotka prostująca Remington CB7400

Producent chwali się bardzo dużą mocą swojego urządzenia. Oddaje ponadto do dyspozycji użytkowniczek możliwość regulacji temperatury w 3-stopniowym zakresie, pozwalając dostosować ciepło do konkretnych potrzeb i preferencji. To, plus umiejętnie rozmieszczone ceramiczne ząbki, przełożyć ma się na doskonałe efekty, niezależnie od grubości włosów i to w mgnieniu oka. W przygotowanym przez Remington eksperymencie sześć dziewczyn, które po raz pierwszy miały do czynienia z takim urządzeniem, zdołały przygotować fryzury w mniej niż 10 minut. Bez wątpienia brzmi to jak bardzo dobra rekomendacja.

Źródło: Remington

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.