/hamag/assets/beurer-fc-100-slider-jpg-9993.jpeg

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.

Data publikacji: 22.06.2017
Mikrodermabrazja – pod tą skomplikowaną nazwą kryje się cudowna technologia, dzięki której skóra twarzy staje się bardziej elastyczna, jest rozjaśniona i wygląda po prostu młodo. Do niedawna takie zabiegi były domeną salonów kosmetycznych, ale między innymi dzięki firmie Beurer i jej urządzeniu FC 100 możesz sobie pozwolić na coś takiego w swoich czterech ścianach.

Beurer FC 100 to urządzenie do profesjonalnej mikrodermabrazji, czyli złuszczania naskórka. Choć producent określa je mianem sprzętu „profesjonalnego”, zapewnia zarazem, że jest on bezpieczny i prosty w użyciu w warunkach domowych. Dzięki regulacji umożliwiającej wybranie jednego z pięciu poziomów intensywności (mocy ssącej), każda użytkowniczka może dostosować zabieg do swojego rodzaju skóry – tak, by był on nie tylko bezpieczny, ale też maksymalnie skuteczny.

Urządzenie do mikrodermabrazji Beurer FC 100

Urządzenie do mikrodermabrazji Beurer FC 100 działa na dwa sposoby. Jego podstawową funkcją jest wspomniane już rewitalizujące złuszczenie skóry. Użytkowniczki mogą jednak skorzystać również z delikatnego masażu próżniowego, którego efektem jest poprawa krążenia krwi oraz stymulacja odbudowy komórkowej. Wszystko to, aby skóra twarzy była piękna, rozjaśniona i zdrowa.

Po otwarciu klapy naszym oczom ukazuje się samo urządzenie oraz trzy szafirowe końcówki służące do złuszczania naskórka. Pierwsza z nich to nasadka precyzyjna – ma ona powłokę drobnoziarnistą i jest przeznaczona do wykonywania zabiegów na małych powierzchniach, takich jak okolice nosa. Kolejna jest duża drobnoziarnista nakładka do skóry wrażliwej. Dopełnieniem zestawu jest szorstka nakładka, która znajduje zastosowanie w strefach problematycznych. W opakowaniu znajdujemy również 20 filtrów (i w tym miejscu trzeba dodać, że taki filtr należy wymieniać po każdym użyciu).

Źródło: Beurer

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

swiss-power4ever-classic-jpg-9984

Suszarka ekstremalna Swiss Power4Ever

Ponadprzeciętna pod względem wydajności, ochrony włosów i ergonomii. Taka jest nowa suszarka Valera.