/hamag/assets/xiaomi-minij-slider-jpg-12134.jpeg

Stylowa... pralka ścienna od Xiaomi

Od pralki oczekiwać można wiele, ale mało kto nastawia się, iż będzie to sprzęt pełniący rolę dekoracyjną. Xiaomi MiniJ zmienia takie nastawienie.

Data publikacji: 18.07.2018
Na co zwracacie uwagę przy zakupie pralki? Każdy ma zapewne inne priorytety i nie brakuje osób, które cenią sobie także estetyczny wygląd tego urządzenia. Problem w tym, że niemal wszystkie modele prezentują się podobnie. Jakie rewolucji można tu przecież oczekiwać? Firma Xiaomi śpieszy z odpowiedzią.

Xiaomi MiniJ to pralka ścienna. Już sam sposób montażu czyni są dość oryginalną, ale producent postarał się o więcej. Jak sam twierdzi, w fazie projektowania inspirował się kroplami wody. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy jest to najlepsze porównanie, ale jednemu zaprzeczać nie wypada - Xiaomi MiniJ wygląda bardzo oryginalnie.

Jeśli ktoś chciałby znaleźć w pralce element dekoracyjny to właśnie ten model wydaje się odpowiednim wyborem. Wzrok przyciąga nie tylko sposób montażu, ale również kształt i kontrastowa kolorystyka. Frontowe drzwi posiadają zintegrowany dotykowy wyświetlacz LCD.

Xiaomi MiniJ

Zapewne pojawią się pytania, jak wygląda funkcjonalność tak oryginalnej propozycji? Można być spokojnym, pralka wywiązuje się ze swojej podstawowej roli. Przewidziano 8 programów pracy (także dla najdelikatniejszych tkanin), woda może być tu podgrzewana do 95 stopni.

Maksymalny wsad wynosi tu 3 kg. Co bardzo ważne, zastosowany został silnik Direct Drive, na którego decydują się też inni producenci zdecydowanie mocniej kojarzeni z tego rodzaju sprzętem AGD. Powinno to zagwarantować odpowiednią żywotność, a jednocześnie dość niski poziom hałasu (45 dB).

Pralka Xiaomi MiniJ sprzedawana jest obecnie w Chinach. Kosztuje 2499 juanów, czyli około 1400 złotych.

Źródło: Xiaomi

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?