/hamag/assets/redmond-rj-m920s-e-slider-jpg-9503.jpeg

Starannie wyciskane soki z Redmond RJ-M920S-E

Nowoczesna wyciskarka do soków to doskonała definicja urządzenia Redmond RJ-M920S.

Data publikacji: 24.05.2017
50 procent więcej witamin obiecuje firma Redmond – producent wyciskarki do soków RJ-M920S. Czemu konkretnie to urządzenie ma zawdzięczać swoją efektywność? Przede wszystkim: wolnym obrotom ślimaka, dużej mocy oraz wysokiej klasy komponentom. 

Ślimak wyciskarki Redmond RJ-M920S obraca się z prędkością jedynie 80 obrotów na minutę. To bardzo ważne, bo dzięki temu sok zachowuje niską temperaturę, a to zaś sprawia, że zachowanych jest w nim więcej witamin i cennych składników mineralnych z owoców, warzyw czy ziół. Warto wspomnieć szczególnie o zwiększonej ilości błonnika, który pozytywnie wpływa na układ pokarmowy i ogólną kondycję organizmu. Soki wyciskane na zimno dodatkowo dłużej pozostają świeże, a jest to argument, z którym trudno dyskutować.

Wyciskarka do soków Redmond RJ-M920S

Wyciskarka do soków Redmond RJ-M920S została wyposażona w silnik o mocy 350 watów, dzięki któremu urządzenie bez problemu radzi sobie zarówno z miękkimi, jak i twardymi składnikami. Maliny, jagody, jabłka, gruszki, marchew, burak, szpinak czy seler – nic z tego nie stanowi większego problemu. Co więcej, technologia starannego wyciskania sprawia, że w najgorszym przypadku wyciśnięte zostanie 85 procent soku. Mówiąc inaczej: wszystko, co najlepsze trafi do Twojej szklanki, a pulpa będzie praktycznie sucha.

Zarówno obsługa, jak i czyszczenie wyciskarki to czynności proste, szybkie i wygodne. Warto również podkreślić wysoki poziom ergonomii, objawiający się wysokiej klasy materiałami, niskim poziomem hałasu oraz obecnością takich rozwiązań, jak korek niekapek. Na koniec dodajmy, że całość została wykonana z ekologicznego Tritanu, którego najważniejsze cechy to: brak szkodliwego Bisfenolu A, niewchodzenie w reakcje chemiczne z jedzeniem i bardzo duża wytrzymałość.

Źródło: Multicooker

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?