/hamag/assets/kenwood-purejuice-pro-slider-jpg-10272.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Data publikacji: 05.07.2017
Wyciskarka wolnoobrotowa potrzebuje wprawdzie nieco więcej czasu, by wypełnić szklankę sokiem owocowym lub warzywnym, ale za to ma on jeszcze bogatszy smak i zawiera jeszcze więcej cennych witamin, minerałów i enzymów. Do tych zalet model Kenwood PureJuice Pro JMP800 dopisuje jeszcze kilka innych. Jakich konkretnie?

Zacznijmy od serca urządzenia Kenwood JMP800, a więc silnika. Mamy tutaj do czynienia z jednostką indukcyjną, która łączy trzy istotne cechy: niezawodność, wysoką wydajność i bardzo cichą pracę. Silnik o mocy 240 W wprawia w ruch „ślimaka”, który tłoczy sok powoli, ale bardzo skutecznie, niezależnie od wybranych składników. Radzi sobie nawet z najtwardszymi owocami i warzywami, dzięki czemu pozwala Ci przygotować dokładnie taką mieszankę witamin, jaka smakuje Ci najbardziej. 

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro JMP800

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro JMP800 ma też szereg cech, które zwiększają komfort przygotowywania soków, a zarazem ograniczają tworzenie się bałaganu. Przede wszystkim wysoka wydajność sprawia, że pulpa jest praktycznie sucha, co pozwala w prosty sposób usunąć ją z pojemnika. Do tego mamy szeroką tubę XL, dzięki której nie trzeba kroić składników, a to oznacza czystą deskę. Jest też mały korek, który zapobiega zachlapaniu dłoni. Całości zaś dopełnia funkcja płukania wodą, zapewniająca łatwe czyszczenie wnętrza urządzenia.

Czym jeszcze może pochwalić się wyciskarka PureJuice Pro? Ano między innymi dużym, 1,5-litrowym pojemnikiem na sok, zabezpieczeniem przed uruchomieniem źle złożonego urządzenia, rozwiązaniem zapobiegającym zapychaniu filtra i nienaganną estetyką wykonania. Najważniejsze są jednak owoce jej pracy, czyli w stu procentach naturalne, tłoczone na zimno soki owocowe i warzywne, pełne smaku, witamin i innych mikroelementów, które zapewnią Ci energię na cały dzień.

Polecamy też nasze zestawienia:

Źródło: Kenwood

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?

Wyciskarki do soków / #News

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9500

Starannie wyciskane soki z Redmond RJ-M920S-E

Nowoczesna wyciskarka do soków to doskonała definicja urządzenia Redmond RJ-M920S.