/hamag/assets/electrolux-zuoquattro-slider-jpg-8582.jpeg

Skuteczne i ekologiczne odkurzanie z Electrolux UltraOne Quattro

Odkurzacz Electrolux ZUOQUATTRO – nie można obok niego przejść obojętnie.

Data publikacji: 29.03.2017
Czy skuteczne odkurzanie musi wiązać się z wysokim zużyciem energii elektrycznej? Odkurzacz UltraOne Quattro firmy Electrolux jest najlepszym dowodem na to, że nie. Mało tego, może być w dodatku ciche i wygodne do tego stopnia, że wręcz sprawia przyjemność.

Odkurzacz Electrolux UltraOne Quattro (ZUOQUATTRO) został wyposażony w silnik o stosunkowo niewielkiej mocy 800 W. W tym przypadku jednak zdecydowanie powinno patrzeć się nie tyle na cyferki, co na literki. Mianowicie, te świadczące o wydajności i możliwościach urządzenia. Otrzymało ono bowiem klasyfikację A w każdej z czterech głównych kategorii, a są nimi: skuteczność odkurzania dywanów, skuteczność odkurzania podłóg twardych, reemisja kurzu oraz efektywność energetyczna. Innymi słowy, najnowszy sprzęt Electrolux jest niezwykle skuteczny, a przy tym wcale nie wpływa negatywnie na wysokość rachunków za prąd.

Odkurzacz Electrolux UltraOne Quattro (ZUOQUATTRO)

Jakby tego było mało, ZUOQUATTRO działa całkiem cicho (generowany hałas osiąga maksymalnie 84 dB). To, jak głośno pracuje, zależy też od mocy, której poziom naturalnie może regulować. Niepotrzebne dźwięki tłumią także miękkie kółka, które przy okazji wpływają na zwiększoną ochronę podłóg i (w połączeniu z obrotowym mocowaniem) komfortowe manewrowanie. Miękkie są również zderzaki urządzenia, dzięki czemu meble i ściany nawet po kontakcie z nim nie nabawią się otarć. 

Odkurzacz Electrolux UltraOne Quattro (ZUOQUATTRO)

Kurz i brud zgromadzony przez odkurzacz UltraOne Quattro trafia do standardowych worków s-bag. Zabrudzenia zbierane są przez ssawkę AeroPro Extreme Power Pro, która przenika głęboko w dywany lub AeroPro Parketto Pro do twardych podłóg. Dalej mamy lekką, aluminiową rurę oraz uchwyt (z poziomu którego można regulować moc ssania, bez konieczności schylania się). Nie zabrakło też filtra, zapewniającego czyste powietrze w Twoim mieszkaniu. Długi przewód daje Ci zaś ogromny zasięg działania, wynoszący 12 metrów.

Źródło: Electrolux

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.