Siemens KG39FPI35 – elegancka i efektywna lodówka

Producent zastosował w tu szereg innowacyjnych rozwiązań.

Data publikacji: 31.05.2017
Siemens to jedna z tych firm, które w największym stopniu dbają o wyposażenia naszych kuchni. W swojej ofercie ma urządzenia z wszystkich kategorii, nie brakuje także lodówek. Szukający zaawansowanego i niezawodnego modelu mogą śmiało spoglądać w kierunku Siemens KG39FPI35.

Liczyć można tu między innymi na innowacyjne rozwiązanie airFresh Filter wzbogacone o technologię antiBacteria. Dzięki temu zapachy wewnątrz lodówki są neutralizowane, a bakterie wychwytywane. Powietrze pozostaje czyste i świeże, co znacząco poprawia komfort korzystania z Siemens KG39FPI35 i przechowywania w niej wszystkich produktów. Co ważne, zastosowany filtr nie musi być wymieniany przez cały okres eksploatacji lodówki.

Ważną rolę pełni także system multiAirflow odpowiadający za utrzymywanie równomiernej cyrkulacji powietrza w komorze lodówki. Każda z półek chłodzona jest odpowiednią temperaturą, dzięki czemu przechowywana żywność długo zachowuje swoje najlepsze właściwości. W zamrażarce przydaje się opcja superFreezing, która obniża temperaturę do nawet -30°C. Wracając z zakupów z większą ilością produktów, nie zakłócimy zatem procesu zamrażania.

Siemens KG39FPI35

Pojemność całkowita Siemens KG39FPI35 wynosi 343 litry. W zamrażarce zastosowano 3 przezroczyste szuflady na mrożonki, a w lodówce 4 szklane półki, chromowany stelaż na butelki, a także mniejsze półki na drzwiach.

Poziom hałasu sięga maksymalnie 41 dB , przy klasie energetycznej A++ nie trzeba obawiać się o wysokie rachunki za prąd. Na uwagę zasługuje również wygląd lodówki. Dzwi wykonano ze stali nierdzewnej i wykończono za pomocą specjalnej powłoki antiFingerprint. Eliminuje ona problem uciążliwych śladów palców, rzadziej zmuszani jesteśmy zatem do czyszczenia. Nie zabrakło również wbudowanego wyświetlacza, na którym prezentowane są najważniejsze informacje.

Źródło: Siemens

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.