/hamag/assets/samsung-bespoke-hero-jpg-13108.jpeg

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Data publikacji: 17.06.2021

Samsung Bespoke – lodówka, która rośnie wraz z Twoją rodziną

Samsung Bespoke to nie pojedyncza lodówka, lecz cała linia urządzeń, a nawet szerzej – zupełnie nowa koncepcja projektowania i kupowania chłodziarko-zamrażarek. Po pierwsze: jest to rozwiązanie modułowe – możesz wybrać rozmiar i typ lodówki, jakiej potrzebujesz, a później, w dowolnym momencie, dołożyć kolejne elementy. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to by miały taką samą wysokość. 

Osobie mieszkającej w pojedynkę wystarczy standardowa, dwudrzwiowa lodówka Combi (z chłodziarką u góry i zamrażarką na dole). Gdy pojawi się partner(ka), możesz dodać drugi taki sam moduł albo też wybrać jeden z innych – jednodrzwiową lodówkę Twin (której funkcję możesz przełączyć za pomocą jednego przycisku na chłodziarkę lub zamrażarkę) albo też smukły wariant Slim. A kiedy na świat przyjdą dzieci, to możesz dokładać kolejne urządzenia, tworząc sprzęt dostosowany do swoich potrzeb.

Samsung Bespoke 

Lodówka, którą dostosujesz do swojej kuchni

Rozmiar, pojemność i typ to jeszcze nie wszystko, co możesz dostosować. Jedną z największych ciekawostek w tych lodówkach są… fronty w wielu różnych kolorach i o różnych teksturach. Masz do wyboru różne odcienie błękitów i beżów, lawendę czy czerń i biel. To zarówno nasycone barwy, pozwalające nadać pomieszczeniu charakter, jak i pastele, dzięki którym urządzenie wtopi się w przestrzeń. 

Jeśli zaś chodzi o materiały to są to: błyszczące i rozświetlające kuchnię szkło, gładkie i delikatne w dotyku szkło satynowe czy wreszcie szorstki i elegancki szczotkowany metal. 

Samsung Bespoke

Dzięki temu wszystkiemu możesz zadbać o to, by lodówka idealnie wkomponowała się w wystrój twojej kuchni. Mało tego – gdy zmienisz ten wystrój, to wcale nie będzie koniecznością wymiana całej lodówki. Te różnokolorowe fronty możesz bowiem bez najmniejszego problemu wymienić. Samsung przekonuje, że jest to na tyle proste, że sami użytkownicy powinni sobie z tym poradzić, choć rekomendowana jest mimo wszystko pomoc autoryzowanego serwisu. 

Lodówka, która przez lata będzie ci dobrze służyć 

Jak widzisz, Samsung Bespoke ma być lodówką na lata. Dlatego też producent z Korei Południowej postarał się o niezawodne technologie, wydłużające jej żywotność. Najlepiej świadczy o tym 10-letnia gwarancja

Samsung Bespoke

Samsung nie zapomniał też o rozwiązaniach, dzięki której korzystanie z niej będzie czystą przyjemnością i ani się nie pomyśli o jej wymianie. To między innymi strefa Cool Select+ o regulowanej temperaturze, szuflada Humidity Fresh+ zapewniająca optymalne warunki do przechowywania owoców i warzyw, składana półka na wysokie produkty czy komora Optimal Fresh+ z podziałką na dwie strefy o różnej temperaturze. 

Technologia Space Max wykorzystuje nowy system izolacji, pozwalający odchudzić ścianki i tym samym zwiększyć pojemność lodówki bez zwiększania jej fizycznych rozmiarów zewnętrznych. Absolutnie nie bez znaczenia jest również fakt, że chłodziarko-zamrażarki z linii Bespoke cechują się generowaniem hałasu poniżej 40 dB i efektywnością energetyczną w klasach od A do C (co po przejściu na nową klasyfikację niewielu się udało). 

Premiera Samsung Bespoke w Polsce. A co będzie dalej?

Aktualnie na polskim rynku znajdziesz lodówki różnych typów o dwóch wysokościach: 185 i 200 cm, do których możesz dobrać fronty z katalogu kilkunastu różnych wariantów. Z czasem wszystkie te liczby powinny wzrosnąć, a jeśli polski oddział firmy pójdzie w ślady tych zagranicznych, to w przyszłości doczekamy się również premiery oczyszczaczy powietrza, szaf, odkurzaczy i innych sprzętów domowych z linii Bespoke. Wszystkie będą tworzyć spójną całość, otwierając przed Tobą jeszcze większe możliwości aranżacyjne – już nie tylko kuchni, ale i całego mieszkania. 

Samsung Bespoke

Przy okazji też Samsung zamierza zorganizować dwa konkursy. Pierwszy – kierowany do polskich studentów, architektów, projektantów i stylistów – będzie polegać na przesyłaniu projektów koncepcyjnych lub zrealizowanych, zawierających lodówkę Bespoke i dowolny inny produkt AGD tego producenta. Drugi – globalny – ma wyłonić najlepszy projekt frontu, a zgłoszenia mogą przesyłać zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. 

Więcej szczegółów na ten temat już wkrótce.

Zobacz także

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.

Lodówki / #News

vestfrost-sbs-icon-jpg-12980

Side-by-side, nawet gdy miejsca brak

Lodówka side-by-side, w której chłodziarka i zamrażarka znajdują się obok siebie i mają osobne drzwi, może pochwalić się długą listą korzyści. Teraz, dzięki Vestfrost, to rozwiązanie staje się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.