/hamag/assets/samsung-vcc47e1h33-slider-jpg-7623.jpeg

Samsung VCC47E1H33 – odkurzacz z podwójnym systemem filtracji

Twin Chamber System zastosowany w odkurzaczu VCC47E1H33 ma proste zadanie.

Data publikacji: 03.02.2017
Zamknięty w estetycznej, czarno-niebieskiej obudowie odkurzacz VCC47E1H33 firmy Samsung nie musi wstydzić się swojego wnętrza. Tam drzemią wysokiej klasy podzespoły zapewniające niezłe efekty sprzątania zarówno dywanów, jak i podłóg twardych.

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC47E1H33 został wyposażony w podwójny system filtracji Twin Chamber. Zbiornik na kurz o pojemności 2 litrów jest podzielony na dwie komory, dzięki czemu duża moc jest utrzymywana nawet po dłuższym odkurzaniu. Cyklonowy tunel powietrzny oddzielający brud od powietrza zwiększa również komfort opróżniania pojemnika – technologia ta w unikalny sposób łączy podstawowe plusy odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC47E1H33

Dzięki filtracji HEPA odkurzacz sprawdza się także jako oczyszczacz powietrza. Filtr potrafi zatrzymać nie tylko kurz, ale też roztocza i alergeny, co oznacza, że wydmuchiwane powietrze jest niemal krystalicznie czyste. Niepokojące mogą być dość niskie klasy efektywności: energetyczna F i zbierania kurzu E, ale producent zapewnia, że wszelkie braki nadrabiają zastosowane przez niego w tym urządzeniu technologie. Moc 1500 watów także zresztą przedstawia się całkiem pozytywnie (choć powoduje też generowanie dość dużego hałasu, na poziomie 81 decybeli – coś jednak za coś).

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC47E1H33

Do dyspozycji użytkowników odkurzacz Samsung VCC47E1H33 oddaje zestaw akcesoriów: szczotkę główną z przełącznikiem dywan/podłoga twarda, parkietówkę, szczelinówkę i szczotkę do zbierania kurzu. Plusem urządzenia mają być również: niewielka waga (6,8 kg) i długi, automatycznie zwijany przewód zasilający (6 m). Ergonomię poprawia także dobrze wyprofilowana rączka, z poziomu której można regulować moc ssania odkurzacza, bez konieczności schylania się do jego korpusu.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.