/hamag/assets/samsung-nz64k7757bk-slider-jpg-9115.jpeg

Samsung NZ64K7757BK – płyta indukcyjna, która zna Twoje potrzeby

Strefa Flex Zone Plus, 15 poziomów mocy, funkcja Keep Warm i Timer to podstawowe cechy tej płyty.

Data publikacji: 25.04.2017
Płyta indukcyjna NZ64K7757BK firmy Samsung powinna sprostać wszystkim Twoim wymaganiom w kuchni, nawet jeśli w trakcie gotowania musisz opiekować się dziećmi. Jeżeli zaś nie masz dzieci, to ciekawe funkcje i technologie zastosowane w tym urządzeniu i tak możesz docenić. Co więc potrafi to urządzenie?

Samsung NZ64K7757BK to płyta indukcyjna, która w żaden sposób nie ogranicza Cię przy ustawianiu garnków. Oddaje Ci taką swobodę dzięki Flex Zone Plus, czyli otwartej powierzchni, która jest uniwersalna i umożliwia dokładne podgrzewanie naczyń o różnych rozmiarach – małych, średnich lub dużych garnków, patelni, a nawet brytfanny. Przestrzeń ta jest duża (jej wymiary to 240 x 380 mm), dzięki czemu powinna sprostać rozmaitym zadaniom.

Płyta indukcyjna Samsung NZ64K7757BK

Ciekawą funkcją oferowaną przez płytę indukcyjną Samsunga jest Keep Warm. Zgodnie ze swoją nazwą podtrzymuje ona preferowaną temperaturę potrawy. Innymi słowy, nawet jeśli gotowanie zakończyło się kilka godzin temu, gdy podasz gościom danie, będzie smakowało tak, jakby przed momentem skończyło się jego przygotowywanie. Zdecydowanie warto wspomnieć również o dobrze opisanym, dotykowym panelu sterowania, który sprawia, że obsługa jest dziecinnie prosta.

Płyta indukcyjna Samsung NZ64K7757BK

Skoro jesteśmy już przy dzieciach, to dodajmy, że w trosce o ich bezpieczeństwo Samsung wyposażył urządzenie w blokadę rodzicielską. Po zablokowaniu panel dotykowy jest nieaktywny, a więc dziecko nie zrobi sobie krzywdy. Przydatna – na przykład gdy bobas zaczyna płakać lub gdy ktoś puka do drzwi – może również okazać się funkcja natychmiastowej pauzy. Zmniejsza ona moc we wszystkich strefach do minimum. Ponowne wciśnięcie przycisku przywraca ustawienia do stanu poprzedniego. Całości dopełnia funkcja automatycznego wyłączania płyty w przypadku bezczynności.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Płyty grzewcze / #News

samsung-flex-zone-classic-jpg-8377

Jedna płyta, kilka dań

Samsung Wide Flex Zone to technologia, która odmieni sposób, w jaki przygotowujemy duże dania.

Płyty grzewcze / #News

gorenje-itg623usc-classic-jpg-8237

Kombinowana płyta Gorenje ITG623USC – indukcyjna i gazowa w jednym

Najlepszy kompromis to taki, w którym zostajesz z jednym i drugim. I takim właśnie jest Gorenje IG623USC.

Płyty grzewcze / #News

amica-plyty-classic-jpg-7340

Funkcjonalne płyty indukcyjne Amica w nietuzinkowych kolorach

Amica PI6244SU i PI6344SU to płyty indukcyjne w kolorach grafitu i beżu.