/hamag/assets/amica-plyty-slider-jpg-7344.jpeg

Funkcjonalne płyty indukcyjne Amica w nietuzinkowych kolorach

Amica PI6244SU i PI6344SU to płyty indukcyjne w kolorach grafitu i beżu.

Data publikacji: 18.01.2017
Producenci oferujący eleganckie płyty indukcyjne najczęściej stawiają na czerń lub biel. Projektanci polskiej firmy Amica nie mają oporów przed wyjściem poza ten utarty schemat i swoje nowe płyty oferują w dwóch całkowicie nowych odcieniach – beżowym i grafitowym. Jeśli więc poszukujesz oryginalnego sprzętu, który ubarwi Twoją kuchnię, to na liście urządzeń płytę indukcyjną możesz już odhaczyć.

Nietuzinkowe kolory nowych płyt indukcyjnych firmy Amica – grafitowy w przypadku modelu PI6244SU i beżowy w PI6344SU – to nie jedyne cechy, które świadczą o doskonałej stylistyce tych urządzeń. Elegancji nadają im również ładna, szklana powierzchnia, bezramkowe wykończenie i minimalistyczny, subtelny panel sterowania. Efekt może robić ogromne wrażenie i z pewnością zachwyci nie tylko Ciebie i pozostałych domowników, ale też wszystkich gości, których nie zawahasz się zaprosić do kuchni.

Płyta indukcyjna Amica PI6244SU

Projektanci znaleźli też wspólny język z inżynierami, którzy postarali się o to, by płyty były równie efektywne, co efektowne. Zastosowali więc szereg innowacyjnych technologii i funkcji, na czele z Flexi Space – rozwiązaniem zapewniającym optymalne wykorzystanie powierzchni grzejnej. Kolejne funkcje, obok których nie można przejść obojętnie, to: Bridge (łączenie pól grzejnych na potrzeby większych garnków), Power Booster (zagotowanie wody w 4 minuty), Pauza (zatrzymywanie gotowania z zapisem wszystkich ustawień i możliwością wznowienia) oraz Timer, który pozwala na zaprogramowanie czasu trwania gotowania.

Płyta indukcyjna Amica PI6344SU

Gotowanie, smażenie czy podgrzewanie z płytami indukcyjnymi Amica PI6244SU i PI6344SU jest dziecinnie proste. Jest tak przede wszystkim za sprawą intuicyjnego panelu sterowania z płynną regulacją mocy. Do tego dochodzą trzy szybkie ustawienia temperatury (42, 70 i 94 stopni Celsjusza) oraz system automatycznego zagotowania. Sprzęt jest też bezpieczny dla Ciebie i dzieci w Twoim domu, dzięki grzaniu tylko pod garnkami i blokadzie. Energooszczędność to już tylko wisienka na torcie.

Źródło: Amica

Zobacz także

Płyty grzewcze / #News

samsung-nz64k7757bk-classic-jpg-9111

Samsung NZ64K7757BK – płyta indukcyjna, która zna Twoje potrzeby

Strefa Flex Zone Plus, 15 poziomów mocy, funkcja Keep Warm i Timer to podstawowe cechy tej płyty.

Płyty grzewcze / #News

samsung-flex-zone-classic-jpg-8377

Jedna płyta, kilka dań

Samsung Wide Flex Zone to technologia, która odmieni sposób, w jaki przygotowujemy duże dania.

Płyty grzewcze / #News

gorenje-itg623usc-classic-jpg-8237

Kombinowana płyta Gorenje ITG623USC – indukcyjna i gazowa w jednym

Najlepszy kompromis to taki, w którym zostajesz z jednym i drugim. I takim właśnie jest Gorenje IG623USC.