/hamag/assets/samsung-flex-zone-slider-jpg-8379.jpeg

Jedna płyta, kilka dań

Samsung Wide Flex Zone to technologia, która odmieni sposób, w jaki przygotowujemy duże dania.

Data publikacji: 20.03.2017
Wide Flex Zone – pod tą nazwą kryje się jedna z najciekawszych technologicznych nowinek zaprezentowanych ostatnimi czasy przez firmę Samsung. To sposób na to, by zmieścić kilka dań równocześnie na jednej płycie indukcyjnej.

Typowe płyty indukcyjne ograniczają Twoje możliwości w podobny sposób, jak robią to klasyczne palniki gazowe – oddają do Twojej dyspozycji ściśle określone pole, na którym możesz położyć garnek czy patelnię o określonym kształcie i rozmiarze. Właśnie tutaj objawia się rewolucyjność rozwiązania Samsung Wide Flex Zone – swoje naczynia (o dowolnych zresztą gabarytach) możesz rozmieścić na powierzchni płyty swobodnie, bo praktycznie ona cała jest gotowa, by rozpocząć grzanie. Innymi słowy, jest to szeroka, obszerna i co najważniejsze: otwarta powierzchnia.

Samsung Wide Flex Zone

Na płycie indukcyjnej z powierzchnią grzewczą Flex Zone jesteś w stanie z powodzeniem zmieścić dwudaniowy obiad dla całej rodziny oraz komplet pysznych dodatków. Decydując się na takie rozwiązanie, zyskujesz po pierwsze wygodę, a po drugie jakże cenny czas. Oczywiście nie musisz też martwić się ani o bezpieczeństwo, ani o zużycie prądu – podgrzewane są wyłącznie te fragmenty powierzchni, na których umieszczone zostały garnki, patelnie i inne kuchenne naczynia.

Gotowanie to jedno, ale płyta indukcyjna powinna też umożliwić zachowanie idealnej temperatury przygotowanych przez Ciebie dań, na przypadek gdyby trzeba było czekać na pozostałe osoby, które będą się nimi raczyć. Tutaj z pomocą przychodzi inna technologia Samsunga, mianowicie Keep Warm. Zasada jej działania polega właśnie na tym: na utrzymywaniu optymalnej temperatury potrawy bez jej rozgotowywania czy przypalania. Ciepły i pyszny posiłek możesz więc podać w każdej chwili (a dzięki oszczędności czasu zdążysz jeszcze z ostatnimi poprawkami fryzury).

Źródło: Samsung

Zobacz także

Płyty grzewcze / #News

samsung-nz64k7757bk-classic-jpg-9111

Samsung NZ64K7757BK – płyta indukcyjna, która zna Twoje potrzeby

Strefa Flex Zone Plus, 15 poziomów mocy, funkcja Keep Warm i Timer to podstawowe cechy tej płyty.

Płyty grzewcze / #News

gorenje-itg623usc-classic-jpg-8237

Kombinowana płyta Gorenje ITG623USC – indukcyjna i gazowa w jednym

Najlepszy kompromis to taki, w którym zostajesz z jednym i drugim. I takim właśnie jest Gorenje IG623USC.

Płyty grzewcze / #News

amica-plyty-classic-jpg-7340

Funkcjonalne płyty indukcyjne Amica w nietuzinkowych kolorach

Amica PI6244SU i PI6344SU to płyty indukcyjne w kolorach grafitu i beżu.