Rozwojowo w Poznaniu, zapraszamy na Konwent Rozwoju

Rozwój nie musi odbywać się tylko przez czytanie książek teoretyków i mozolne poszukiwanie wartościowej wiedzy w sieci. Czasem warto po prosty wyjść i posłuchać.

Data publikacji: 16.05.2017

Aktualna i unikatowa wiedza, a w dodatku w przystępnej formie, to rzadkość. By zdobyć informacje dotyczące najnowszych trendów w biznesie i technologii, czasami trzeba naprawdę sporego samozaparcia i cierpliwości. Wiedza książkowa szybko się dezaktualizuje, internet z kolei jest tak przepełniony treścią, że trudno jest wśród natłoku informacji wyłowić naprawdę wartościowe teksty. Najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy może okazać się więc bezpośredni kontakt z ekspertami i praktykami, którzy na co dzień działają w interesującej nas branży. Okazją do takich spotkań będzie Konwent Rozwoju.

Już 31 maja na Poznańskich Targach Międzynarodowych odbędzie się Konwent Rozwoju #2: Boom na nowe. To już druga edycja eventu, który ma na celu jedno: inspirować do poszukiwania nowej wiedzy wprost od praktyków i specjalistów z wielu branż. Trzy intensywne godziny, sześć inspirujących talks i dwa warsztaty dla wyjątkowo spragnionych wiedzy – oto propozycja Konwentu Rozwoju. Poza tym na uczestników czeka wiele innych atrakcji, m.in. konkursy, gry networkingowe oraz okazja do miłych pogawędek przy cieście z postaciami ze świata biznesu, startupów, technologii czy marketingu. Spotkacie tam między innymi charyzmatycznego Wincentego Kokota z agencji reklamowej Golden Submarine, Jarosława Kałasza z Go4Robots, które łączy naukę i klocki Lego, czy Krzysztofa Stolę, założyciela sieci Sorrir ze słodyczami wyłącznie z naturalnych składników.

Mentorzy podpowiedzą, jak zamienić pracę w zabawę i nadal na niej zarabiać, poznacie także siłę Design Thinking oraz sposoby na sprzedanie siebie ze specjalistami od Personal Brandingu. Na warsztatach dowiecie się także jak łączyć marketing i prawo oraz jak zarządzać czasem, by deadline był wam niestraszny. Konwent Rozwoju to inicjatywa portalu rozwoju CARE-ER, poznańskiego startupu, który pomaga w znalezieniu wydarzeń, inicjatyw, szkoleń i ofert spersonalizowanych do każdego z użytkowników. Założyciele CARE-ER chcieli przenieść swoje doświadczenia ze świata online i pomagać w rozwoju w rzeczywistym świecie – dlatego w październiku 2016 odbył się pierwszy Konwent Rozwoju, na który przybyło ponad 200 osób. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze lepszą frekwencję. Wstęp na wydarzenie jest za darmo po rejestracji przez portal CARE-ER, natomiast warsztaty są dodatkowo płatne. Organizatorzy obiecują, że każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma imienny dyplom uczestnictwa i może liczyć na miłe niespodzianki na miejscu.

 

Źródło: CARE-ER.pl / KonwentRozowju.pl

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

konwent-classic-jpg-11604

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

HAmagowe nowiny / #News

proday-classic-1-jpg-11513

#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!