Pyszne, zdrowe soki z wyciskarką Severin ES 3569

Wolnoobrotowa wyciskarka to sposób na soki bogate w cenne witaminy, minerały i enzymy.

Data publikacji: 12.08.2016
Świeżo wyciśnięty sok to jedno z najlepszych, co możesz dać swojemu organizmowi. To doskonale smakujący napój, z którym zadbasz o swoje zdrowie i kondycję. Aby móc przygotować taki sok w domu potrzebujesz jednak wyciskarki. Szczególnie warto się zainteresować modelem Severin ES 3569. Dlaczego?

Severin ES 3569 to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Co to oznacza? Ni mniej, nie więcej jak to, że sok z owoców i warzyw jest wyciskany wolno i – w przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzeń – w niskich temperaturach, dzięki czemu w szklance pozostaje mnóstwo cennych składników odżywczych – witamin, minerałów oraz enzymów. Mechanizm urządzenia obraca się tylko 45 razy na minutę – to gwarancja delikatnego i niezwykle dokładnego wyciskania, za co podziękuje Ci nie tylko Twój organizm, ale też kubki smakowe.

Pomimo wolnych obrotów wyciskarka Severin ES 3569 radzi sobie bardzo dobrze z przygotowywaniem soku. To zasługa silnika o mocy 150 watów oraz wysokiej jakości materiałów. Zdecydowanym plusem jest także duża pojemność urządzenia, wynosząca około 1000 mililitrów. Dzięki temu jednorazowo jesteś w stanie uzyskać bardzo dużą ilość soku – na cały dzień lub dla całej rodziny. 

wolnoobrotowa wyciskarka Severin ES 3569

Wysoką wytrzymałość i ergonomię gwarantują z kolei wzmocnienia ze stali szlachetnej, bezgłośny silnik oraz gumowe nóżki zapobiegające ślizganiu się wyciskarki po blacie. Urządzenie jest dodatkowo bardzo łatwe w czyszczeniu – w usuwaniu najbardziej lepkich osadów pomaga znajdująca się w zestawie szczotka.

Nie samymi sokami człowiek jednak żyje. Firma Severin zdaje sobie z tego sprawę i dlatego też swoją wyciskarkę ES 3569 wyposażyła w funkcje dodatkowe. Oprócz soków urządzenie może również posłużyć do przygotowywania pysznych sorbetów i lodów owocowych. Aby zacząć to robić, musisz założyć specjalną wkładkę do urządzenia, która jest dołączona do zestawu.

Źródło: Severin

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?