/hamag/assets/samsung-vr20h9050u-slider-jpg-9145.jpeg

Powerbot – niech odkurza się samo

Samsung Powerbot VR20H9050UW to robot odkurzający, którego możliwości mogą się podobać.

Data publikacji: 26.04.2017
Chodzenie z odkurzaczem? To takie dwudziestowieczne. Samsung proponuje, by odkurzacz sam zadbał o to, by podłogi w mieszkaniu były perfekcyjnie czyste. Z tą propozycją wiąże się naturalnie produkt, który to umożliwia. Jest to robot odkurzający Powerbot VR20H9050UW.

Robot odkurzający Samsung Powerbot VR20H9050UW został wyposażony w technologię cyfrowego inwertera, który w połączeniu z mającą 311 milimetrów szerokości szczotką zapewniać ma skuteczne zbieranie kurzu, włosów i zabrudzeń innego rodzaju. Ma dużą siłę ssącą, która nie zmniejsza się nawet pomimo upływu czasu. Jest to zasługa systemu oddzielającego same zanieczyszczenia i kierującego je do odrębnej komory. Sam producent nazywa to siłą odśrodkową o mocy cyklonu.

Robot odkurzający Samsung Powerbot VR20H9050UW

Miękkie kółka Easy Pass i podwyższony korpus sprawiają, że urządzenie jest w stanie samodzielnie pokonać progi, listwy podłogowe czy krawędzie dywanu. Jednocześnie podróżując autonomicznie po mieszkaniu nie zrobi krzywdy sobie ani Twoim meblom. Został bowiem wyposażony w czujnik FullView, który potrafi wykryć każdą przeszkodę na trasie robota. Optymalna droga sprzątania jest zaś określana na podstawie danych z 10 wbudowanych czujników oraz cyfrowej kamery. To system Visionary Mapping Plus. Odkurzacz automatycznie podjeżdża też do stacji ładowania, gdy zaczyna brakować mu energii (a tej powinno wystarczyć co najmniej na godzinę).

Robot odkurzający Samsung Powerbot VR20H9050UW

Choć Powerbot jest w stanie sam wykonać całą robotę, nic nie stoi na przeszkodzie, by nakierować go ręcznie na zabrudzone miejsce. Służy do tego dołączony do zestawu pilot. Sam odkurzacz oddaje do Twojej dyspozycji 7 trybów sprzątania, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad tym, co i jak robi. A o to przecież chodzi, żeby robiło się samo, ale też robiło się dobrze. Na plus z pewnością zaliczyć można również nowoczesną stylistykę.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.