/hamag/assets/xiaomi-mi-robot-vacuum-slider-jpg-12152.jpeg

Popularny robot sprzątający Xiaomi dostępny w Polsce

Xiaomi Mi Robot Vacuum cieszy się bardzo dużą popularnością i dobrymi opiniami. Robot sprzątający pojawił się w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Data publikacji: 01.08.2018
Sprzątanie to jedna z najbardziej nielubianych przez nas czynności. Na szczęście przyszło nam żyć w czasach szybko rozwijającej się elektroniki, co w kontekście urządzeń AGD przekłada się na różnego rodzaju roboty sprzątające. Słyszeliście o Xiaomi Mi Robot Vacuum?

Bardzo możliwe, że tak. Zyskał on sporą popularność, chociaż do tej pory nie był dostępny na naszym rynku. Właśnie się to zmieniło. Xiaomi Mi Robot Vacuum oferowany jest w oficjalnym sklepie internetowym Mi-home.pl oraz w autoryzowanym salonie Mi Store (Warszawa, centrum handlowe Arkadia). Cena urządzenia wynosi 1 299 zł.

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Czego można się tutaj spodziewać? Xiaomi Mi Robot Vacuum to prawdziwie inteligentne urządzenie sprzątające. Producent wyposażył je w aż 12 czujników, dzięki którym robot rozpoznaje przestrzeń wokół siebie, mapuje pomieszczenia i tym samym jest w stanie dokładnie odkurzyć całą powierzchnię omijając przeszkody. Do przetwarzania informacji zbieranych przez czujniki wykorzystywane są przez 3 procesory (w tym czterordzeniowy ARM Cortex).

Robot sprzątający musi posiadać także odpowiedni silnik. W tym przypadku jest to bezszczotkowy NIDEC, ktory chociaż pracuje cicho to zapewnia wysoką moc ssania, generując podciśnienie 1800 Pa. Główna szczotka jest w stanie automatycznie dostosować swoją wysokość do podłoża, przez co Xiaomi Mi Robot Vacuum skutecznie odkurza także nierówne powierzchnie. Zastosowano tu również boczną szczotkę, która z kolei dostosowuje prędkość rotacji do poziomu zabrudzenia podłogi.

Xiaomi Mi Robot Vacuum oferuje trzy tryby odkurzania: standardowy, cichy i aktywny. Zastosowana w urządzeniu bateria o pojemności 5200 mAh umożliwia 2,5 godziny nieprzerwanej pracy. Ładowanie odbywa się w stacji dokującej.

Źródło: Xiaomi

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.