/hamag/assets/beurer-mp-60-slider-jpg-9793.jpeg

Pielęgnacja paznokci All-in-One – Beurer MP 60

Zadbaj o swoje dłonie, stopy i paznokcie z zestawem do manicure i pedicure Beurer MP 60.

Data publikacji: 07.06.2017
Jedni mówią, że dłonie są wizytówką człowieka, inni – że wręcz zwierciadłem duszy. Niezależnie od tego, do której wersji jest Ci bliżej, pielęgnacja dłoni, a przede wszystkim paznokci, jest pewnie na Twojej liście priorytetów. Być może więc zainteresuje Cię zestaw MP 60 marki Beurer, który jest przystosowany do kobiet na każdym poziomie zaawansowania – od początkujących do ekspertek w tym temacie.

Beurer MP 60 to zestaw, który pozwoli Ci zadbać o paznokcie u dłoni, jak również u stóp. Dobrze wyprofilowane urządzenie do manicure i pedicure pewnie leży w dłoni i umożliwia przeprowadzanie efektywnych zabiegów w komfortowych, domowych warunkach. W zależności od swoich potrzeb możesz aktywować jeden ze stopni prędkości – regulowanych płynnie w zakresie od 2600 do 6100 obrotów na minutę. Prosty przełącznik pozwala też ustawiać obroty w lewo lub w prawo.

Zestaw do pielęgnacji paznokci Beurer MP 60

Zestaw do pielęgnacji paznokci Beurer MP 60 to także komplet akcesoriów. Łącznie w pudełku znajdziesz aż 9 różnorakich końcówek, dzięki którym przystosujesz urządzenie do swoich potrzeb i preferencji. Są to przede wszystkim stożki: filcowy i dwa szafirowe (w tym jeden długi i gruboziarnisty), krążki szafirowe: drobnoziarnisty i gruboziarnisty oraz frezy: walcowy, płomieniowy, igłowy i okrągły szafirowy. Zarówno manicure, jak i pedicure nie powinno więc stanowić problemu. Dołączone do zestawu etui zaś pozwala bezpiecznie i wygodnie przechowywać wszystkie te akcesoria.

Zestaw do pielęgnacji paznokci Beurer MP 60

Ten zaawansowany zestaw do manicure i pedicure wykorzystuje zasilanie sieciowe, co oznacza, że nie występuje tutaj problem rozładowanego w najmniej odpowiednim momencie akumulatora. Beurer MP 60 to zatem niezawodny sprzęt do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci dla kobiety w każdym wieku, niezależnie od jej doświadczenia.

Źródło: Beurer

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.