/hamag/assets/philips-sonicare-hx6972-34-slider-jpg-2813.jpeg

Philips Sonicare HX6972/34 – zestaw szczoteczek dla dwojga

Zadbaj o piękny, biały uśmiech swój i drugiej osoby z Philips Sonicare HX6972/34.

Data publikacji: 01.06.2016
Philips Sonicare HX6972/34 to kompleksowy zestaw do dbania o higienę jamy ustnej. Składają się na niego 2 szczoteczki soniczne, 3 główki oraz stacja dezynfekująca – wszystko, czego potrzeba, a nawet więcej, dla dwóch osób.

Szczoteczka soniczna firmy Philips to sposób na zdrowe, czyste i białe zęby. Dzięki inteligentnej, dynamicznej technologii sonicznej (z szybkością sięgającą 31 000 ruchów na minutę) płyn z powodzeniem dociera głęboko między zęby i jest prowadzony wzdłuż całej linii dziąseł. W sięgnięciu tylnych zębów i tym samym usuwaniu płytki nazębnej z najtrudniej dostępnych miejsc pomaga z kolei specjalnie wygięta szyjka główki. To wszystko sprawia, że Twój uśmiech staje się z każdym dniem coraz bielszy, a dziąsła już po dwóch tygodniach są wyraźnie zdrowsze.

Philips Sonicare HX6972/34

Philips Sonicare HX6972/34 oferuje 5 trybów działania, dzięki którym czyszczenie zębów jest tak skuteczne, jak to tylko możliwe. Wśród nich znajdują się: 2-minutowy tryb dokładnego mycia, tryb delikatnego czyszczenia zębów i dziąseł, 1-minutowy tryb odświeżania, stymulujący dziąsła tryb masażu oraz tryb służący poprawie stanu dziąseł. W zachowaniu odpowiedniej długości mycia zębów pomaga automatyczny zegar, a w przyzwyczajeniu się do korzystania z sonicznej szczoteczki – dwutygodniowy program sukcesywnego zwiększania mocy.

Testy kliniczne potwierdziły bezpieczeństwo i delikatność szczoteczki sonicznej Philips Sonicare HX6972/34. Wykazano, że z urządzenia można korzystać także na aparatach ortodontycznych, wypełnieniach i koronach oraz na odsłoniętych szyjkach zębowych. Na uwagę zasługuje również dołączana do zestawu stacja dokująca. Akcesorium to równocześnie ładuje i dezynfekuje szczoteczkę. Stacja jest w stanie usunąć za pomocą UV z główki szczoteczki nawet do 99 proc. bakterii i wirusów.

W skład zestawu Philips Sonicare HX6972/34 wchodzą: 2 uchwyty FlexCare+, 2 główki ProResults, 1 mała główka ProResults, ładowarka, stacja dezynfekująca UV oraz 2 futerały podróżne.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny

Zobacz także

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

classic-jpg-12882

Czy to koniec z drogimi sonicznymi szczoteczkami? Testujemy Oclean X Pro

Oclean X Pro to szczoteczka soniczna, którą kupić można na popularnym chińskim serwisie sprzedażowym AliExpress. Tak jak się spodziewacie – kusi niską ceną i sporo obiecuje. Naszym zadaniem było dokładnie sprawdzić, czy warto jej zaufać.

Szczoteczki elektryczne / #Artykuł

classic-jpg-12254

Jaką szczoteczkę soniczną kupić? TOP 5

Zastanawiasz się jaką szczoteczkę soniczną kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, na jakie modele warto wydać pieniądze. Na te pytania odpowiadamy w tym zestawieniu najlepszych szczoteczek sonicznych.

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

Whirlpool-BSNF-9152-OX.jpg

Spa dla twarzy – testujemy Braun FaceSpa SE851v

Nowy zestaw do pielęgnacji skory twarzy Braun FaceSpa SE851v kontra wąsik, brwi i zanieczyszczona skóra!